DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gumrukten Karavan Almak

'ÇEKME KARAVAN' forumunda gairdneri tarafından 12 Haziran 2019 tarihinde açılan konu 436 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. gairdneri

gairdneri HAYALLER ÖLMEZ.

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    memur
    Arkadaslar gumrukten 91 model knaus 450 karavan aldim.Fakat yol uygunluk belgesi bulamiyorum.ruhsat cikmasi icin sartmis.elinde yol uygunluk belgesi olan varsa bana 05465127747 numarali telefona watsaptan resimleyebilirmi.ozel yerleri kapatabilirsiniz.muameleci resimde olabilir dedi.deneyecegim.simdiden sagolun

Etiketler:

2. pasolvon

pasolvon Hayat bir gün, o da bu gün!

Alınan Beğeni:
    98
    Tasisde görmüştüm almış olduğunuz karavanı. Şase ile ön kabuk arasında ufak bir ayrıklık vardı yanlış hatırlamıyorsam. Şimdiden hayırlı olsun.

Üretici aktif ve köklü bir üretici. Talep edebilirsiniz diye düşünüyorum. Şase numaranızla Certificate of Comformity (COC) talep ederseniz göndereceklerdir bence. Denemekte fayda var.

3. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    1.059
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Knaus ile irtibata geçmeye çalışın.

Benim aracımın çeki demirinin işlenmesi sırasında uygunluk belgesi istediler. Sağolsun Ford fabrikası gönderdi ama çok zor olmuştu. Beni öncesinde baya bir üzdüler. Sıkıntılı oldu yani. Çünkü sadece ıslak imzalı asıl belge ile işlem yapıyorlar. Öyle fotokopi falan kabul etmez emniyet.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...