Günlük Kullanım Için Tek Araba Olarak Cj5 Düşünüyorum Uygun Mudur ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mami27 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,457

Mami27

Yeni Üye
Merhabar öncelikle. Yaklaşık 15 20 gündür cj5 araştırıyorum ve iyice merak saldım bu araca. Öğrenmek istediğim atanabilirsem öğretmen olacağım ve günlük kullanım için cj5 almayı düşünüyorum. Tecrübelerinize dayanarak sizce bu araç benim için uygun olacak mıdır ? Cebime fazla yük olacak mıdır ? Uzun yola gitmek için uygun mudur ? Yeni yeni öğreniyorum yardımcı olabilir misiniz ? Bütçem 20 25 bin

Etiketler
cj5 cj6 jeep

Arkadasim neden cj serisi? Neden suziki degil neden lada degil nebiliyim neden herhangibir 4 ceker araca deilde bu araca merak saldiniz?iste bunlara cevap veremiyorsaniz parayi cok dusunmuyeceksiniz.tabiki masraf olucak tabiki insanin gozunu alan kromajlar pahali olucak 6 silindir benzinli motorun sesini ariyorsa kulaklariniz tabiki gaza basmak yorucak cebinizi,eliniz tabiki anahtar tutucak.yazin sicaginda buz gibi klima tabiki olmuycak onun yerine ön cami kaputun üzerine yikip efil efil olan ruzgarla yetiniceksiniz mesala,sonra durunca bide bakicaksiniz ki istakoz gibi kizarmissiniz anlamadan.o_OAnliyacaginiz hayallerin pesinden kosucaksaniz biseylerden fedakarlik yapicaksiniz yani.
Bak arkadsim yukarida ne guzel yazmis: daha buyuk yanlis yapamazsin diye.
Bide bana bak;yanlis ta yapsam keyif aliyosam hic bir önemiyok diyorum
herkesin dogrusu veya yanlisi degil kendi dogrulariniz önemli olmali...

Isin özu
Cj cok yorar ama cokta keyif verir.tabiki bana göre;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR