GURKAN GENC ile BISIKLETLE DUNYA TURU...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,354
Yer
ANTALYA
umarim bir isine yarar GURKAN GENC....meraklilarinin takip edebilmesi icin boyle bir konubasligi aciyorum...ileride buradan da belki faydalanabilirsin...
takipciler icin web adresi...
www.gurkangenc.com

saygilarimla ....basarilar...

Etiketler
Ynt: GURKAN GENC ile BISIKLETLE DUNYA TURU...

su an itibariyla kackisi siteni ziyaret edebilecek ?bakalimgorelim...rekor 50000 kisi ile bi baska turcuda idi...:smiley:

Ynt: Gurkan Genc İle Bısıkletle Dunya Turu...

gurkan kardesimiz kar kis demeden pedallayip isvec taraflarina ulasmisti...haberiniz olsun.

Aynı zamanda bisiklet hediyeli yarışma da yapılıyormuş. Bir bakın derim.

Gürkan Genç şu sıralar İsveç civarında haritadan baktım, içim gitti, ağlamaklı oldum, benim niye pisikletim yok bana niye almadınız diye ağlarım şimdi ahah.

gurkan kardesim
pedalina saglik...yeni haberlerini bekliyoruz.su an alp daglari ve fransa civarinda oldugunu duyduk.goruntulerinide bekleriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR