Hafta Sonu Gökçetepe Kaçamağı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sülotay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,991

Sülotay

Ana Kamp
Yer
İSTANBUL
Merhaba bu hafta sonu Gökçetepe - Keşan'a kamp için gittim. Cuma gecesi istanbuldan hareket ile gece saatlerinde Gökçetepe'ye vardım. orman kampı aşırı yoğun kimseye tavsiye etmiyorum tuvaletler kullanılamaz durumda, ben beğenmedim ve kamp alanında çıktım. ibrice limanı istikametine doğru devam ettim kamp alanından çıktıktan yaklaşık 2 km sonra sola orman içine giren bir yol var buradan sahile gidebiliyorsunuz. sahile vardığımda yaklaşık 25 kadar kampçı vardı alan çok küçük sayılmaz. orman kampı gibi dip dibe çadır kurmaya gerek kalmıyor.deniz girişi taşlık ama 5 metre sonra kum başlıyor deniz çok güzel bu arada bir dip not kesinlikle deniz ayakkabısı şart çünkü deniz kestanesi var. karavan ile gidilebilinir yol çok kötü değil tuvalet ve su imkanı yok bilginize tedarikli gitmek gerekli. Ailece gelen bir çok kampçı var güvenlik sorunu yok tek olumsuz yanı maalesef çöplerini arkasında bırakıp giden varlıklar.Birkaç kişiyi uyarmak zorunda kaldım kampı toplayıp gidecekleri sırada çöplerini bir ağaç altına bıraktıklarını görüp yanlarına giderek çöplerini almalarını söyledim. bana verdikleri cevap biz buradan toplarlar sandık :smiley: Gülermisin ağlarmısın nitekim çöplerini ellerine verdim.Neyse çok uzatmayayım yolu düşen arkadaşlara tavsiye ederim.

DIWA3987

IMG 5501

VVAV6158

Etiketler
........
tek olumsuz yanı maalesef çöplerini arkasında bırakıp giden varlıklar.Birkaç kişiyi uyarmak zorunda kaldım kampı toplayıp gidecekleri sırada çöplerini bir ağaç altına bıraktıklarını görüp yanlarına giderek çöplerini almalarını söyledim. bana verdikleri cevap biz buradan toplarlar sandık :smiley: Gülermisin ağlarmısın nitekim çöplerini ellerine verdim.Neyse çok uzatmayayım yolu düşen arkadaşlara tavsiye ederim.
Doğaya verdiğiniz hassasiyet için ayrıca doğa kirletici mahluklara yaptığınız uyarılar için size teşekkür ederim.Keyifli geziler size...

duyarlılığınız için size kendi adıma teşekkür ediyorum.. bu arada araç 54 plaka bu aracı hiç görmedim sakarya da maşallahı var

duyarlılığınız için size kendi adıma teşekkür ediyorum.. bu arada araç 54 plaka bu aracı hiç görmedim sakarya da maşallahı var
Rica ederim.vatandaşlık görevimi yaptım sadece Sakarya'dan Zafer tokuş bey'in aracı idi ( DHA muhabiri medyabar'ın sahibi ) aldığımda boştu kendimce aksesuarlar eklemeye çalıştım plaka değişikliği yapmadım İstanbul'da ikamet ediyorum onun için Sakarya'da görmemişsinizdir.Teşekkür ediyorum beğendiğinize sevindim. aldığımda bu şekilde idi :smiley:

IMG 5531

IMG 5202

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri