Hangi Yerli Karavan Ve Neden?

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Peki 2 buçuk kişi olsak yine Erba 3.75 önerir misiniz? Eşim 4 yaşındaki kızımız için özellikle ayrı yatak olsun diyor ben de zaten kampçıyız çadırda birlikte yatıyoruz karavanda da yatsak olur diyorum. Bu sorum herkese aslında. Tecrübeli üstatlar cevap verebilirse memnun olurum. Siz neler tecrübe ettiniz çocukla ilgili? Yatak ayrı mı daha iyi yoksa birlikte de olsa olur mu?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ranza böyle

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kemalc

Ana Kamp
Bu şekilde kaç kiloya kadar taşıyor acaba?

hanvan

Kamp II
@kemalc

Bende tecrübesiz bir karavanci olarak tercihimi özellikle @AKMühendis Bey'in tavsiyesi ile su mu bu mu derken Guney Bombe'den yana kullandım.

Herşeyden önce Ortiz ile Güney'i kıyaslayamayız bence. Birisi 40 bin TL (ekstralar ile 45 bin TL'yi bulmuyor ve KDV dahil.), diğeri 65 bin TL ve KDV hariç. Arada 25 hatta 30 bin TL fark var.

Guney Bombe'yi teslim alalı iki kamp yaptım 1 ayda. Memnunum. Bizim gibi yılda 1-2 kez uzun, 5-6 kez kısa tatiller için kullanacaksanız çok büyük paralar yatırmaya da gerek yok diye düşünüyorum.

Çok cüzi harcamalar ile dış duş, karavan tipi lavabo ve berber bataryası takımı, karavan tipi dış aydınlatma, sürgülü sineklik ve perde vs gibi karavanı çok daha konforlu ve estetik hale getirebilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun kararınız.

kemalc

Ana Kamp
@kemalc

Bende tecrübesiz bir karavanci olarak tercihimi özellikle @AKMühendis Bey'in tavsiyesi ile su mu bu mu derken Guney Bombe'den yana kullandım.

Herşeyden önce Ortiz ile Güney'i kıyaslayamayız bence. Birisi 40 bin TL (ekstralar ile 45 bin TL'yi bulmuyor ve KDV dahil.), diğeri 65 bin TL ve KDV hariç. Arada 25 hatta 30 bin TL fark var.

Guney Bombe'yi teslim alalı iki kamp yaptım 1 ayda. Memnunum. Bizim gibi yılda 1-2 kez uzun, 5-6 kez kısa tatiller için kullanacaksanız çok büyük paralar yatırmaya da gerek yok diye düşünüyorum.

Çok cüzi harcamalar ile dış duş, karavan tipi lavabo ve berber bataryası takımı, karavan tipi dış aydınlatma, sürgülü sineklik ve perde vs gibi karavanı çok daha konforlu ve estetik hale getirebilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun kararınız.
Ortiz düşünen ben değildim ama yine de yazdıklarınız faydalı oldu teşekkürler. Ben sanırım erba 3.75 siparişimi vereceğim. Kararımı verdim.

hanvan

Kamp II
Ortiz düşünen ben değildim ama yine de yazdıklarınız faydalı oldu teşekkürler. Ben sanırım erba 3.75 siparişimi vereceğim. Kararımı verdim.

Hayırlı olsun. İncelemedim ama resimlerden güzel görünüyor.

Forum istatistikleri

Konular
100,168
Kullanıcılar
168,078
Son üye
Gökmens

SON KONULAR