Hasarlı Aracımın Tamiri İçin Önerilerinizi Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan imdat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,720

imdat

Ana Kamp
Yer
İSTANBUL
herkese selamlar bu gün kardeşim aracı vurmuş hata bizimkinde kasko olmadığından trafik sigortası karşı tarafı karşşılıyor ve bizimkiler bana kaldı arcın resimleri aşağıda bana kaput ve ön tampon lazım aracı ala daha bir ay olmadı ve ekstradan çıkan bu masraf belimi çook bükecek bu konuda yardımcı olursanız sevinirim araç şuan bostancı sanayide jeep controlun oraya çektirdik radyötör su kaçırıyor diye kardeşim yola devam etmemiş o yüzden tanıdığım ve bildiğim tek yer orası olduğu için oraya çektik yarın bana fiyat verecekler sizdende yardım bekliyorum iyi gecelr.....
[attachment=1]

Grnt003

Etiketler
Ynt: Hasarlı Aracımın Tamiri İçin Önerilerinizi Bekliyorum

arkadaşım büyük gecmiş olsun site üyesi ulus otomotiv den fiyat ala bilirsin parcalar hakkında

çok geçmiş olsun arkadaşım inş.fazla masraf çıkmaz

aracının tam bilgilerini verirsen sana çok temiz çıkma parcaya bakalım derim radyatörde gitmişse onada bakır radyatör öneririm hem daha hesaplı hemde daha kıllanışlı bence 0212 328 40 13 numaram geçmiş olsun bu arada

gecmıs olsun ımdat allah beterınden korusun cana gelecegıne mala gelsın aracın tamırı olur ama canın tamırı yoktur yanlızca bundan sonra daha dıkkat araba kullanırken sıtede sana yardımcı olacak ustalar var uzulme tekrar gecmıs olsun ıyı geceler

ulus otomotivle görüştüm yan sanayi bir kaç parça için fiyat verdi fakat çıkma parçalar için nerelere bakayım

bu arada yazmayı unuttum ben aracı bostancı jeep control de yarın için fiyat verecekler parçaları ben alırsam onlar montaj ve boya için aşağı yukarı 1000 tl istiyor yapcakları işler kaput, panjur, ön tampon, resimde görünen sağ çamurluk düzeltilmesi ve boyası ,radyötör kaynagı, pervane ve muhavazasının montajı, far destek ünütesinin montajı 2 adet sinyal bu fiyatı sadece işçilik ve boya için istiyor bu konuda yardımcı olun daha tadına varamadan başıma bu iş geldi allahtan kimseye birşey olmadı ama insanında canı sıkılmıyor değil :mad:

İmdat Bey eğer parçaları Ankara dan da temin edebilirsin. Eğer istersen bildiklerimin adres-telefonlarını bigilendiririm.

Tekrar geçmiş olsun,

Selamlar.

işcilik konusunda bir kac yerden fiyat alın ortalamayı kıyaslayın cok ucuzuna kacmayın ucuz olur boyanın malzemesinden yapılan işcilikten eksilir sonrasında memnun olmaya bilir ve aracınızın degrini düşürürsünüz bun ları göz önünde bulundurun gün içinde forma giresem size ikitelli organizede amerikancı ferudun var onun telini veririm ordanda araştırırsınız

teşekkür ederim dursun usta haber bekliyorum bende bu arada bri iki yerele konuşacam bakalım

sonunda aracı aldım cumartesi günü ama ön plakayı takmamışlar tekrardan yarın götürecem fakat araçla ilgili sormak istediğim bazı şeyler var
sanki araç çok yakıyor gibi geliyor bana lpg taktırdım ama yinede 400 450 yakıyor gibi geliyor bana bir akıl verin ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.