Hatay'dan Berlin, Amsterdam, Paris'e Arabayla Üç Başına

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,566
berlin doğa tarihi müzesi
2ee749968ca5f052352b51ce63ab0ba7
Ec5d59271472c8523456f348d2f02bb8
E2261c25add4caf67b559d48d2a0ba95
85121c091f3d93fc8c98223dcdedeffc
4d9278278486711fd49c13e33849c095
7589e0052b54a9fe131235b62b98b505

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Hızınız iyiydi(?) , paylaşımlarınız durakladı . Umarım herşey yolundadır . İyi gezmeler .
Devamını bekliyoruz .:wink:
iki günden bu yana gündüz müze gezip gece proje yazıyorum ondan biraz yavaşladı. paris en batıdaki son duraktı, yarın eşim ve oğlumu havayoluyla antakya'ya gönderip kendim çekya'ya devam edeceğim.

Son düzenleme:

iki günden bu yana gündüz müze gezip gece proje yazıyorum ondan biraz yavaşladı. paris en batıdaki son duraktı, yatın eşim ve oğlumu havayoluyla antakya'ya gönderip kebdim çekya'ya devam edeceğim.

Dresden'i hep merak ederim . Çekya/Prag yolu üzerindeyse...(?!?).....:smileycat:
Umarım proje(?) / işleriniz de yolundadır :wink:
iyi yolculuklar

Bir Kyron kullanıcısı olarak ben de takip ediyorum. Maşallahınız var çok güzel bir gezi planı yapmışsınız. Yolda gezerken buraya yazmak zor oluyordur tahmin edebiliyorum.
Slovenya'ya gittiğimde 3 gün kiralık araçla gezmiştim. Çok güzel günlerdi. Avrupa'da araç ile gezmek çok keyifli oluyor. Birgün ben de aracımla Avrupa'da gezmek isterim. Sizi görünce cesaretim arttı bir anda .
İnşallah sağ salim gelin. İşlerinizi halledince anlatmanızı dört gözle bekliyoruz.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir Kyron kullanıcısı olarak ben de takip ediyorum. Maşallahınız var çok güzel bir gezi planı yapmışsınız. Yolda gezerken buraya yazmak zor oluyordur tahmin edebiliyorum.
Slovenya'ya gittiğimde 3 gün kiralık araçla gezmiştim. Çok güzel günlerdi. Avrupa'da araç ile gezmek çok keyifli oluyor. Birgün ben de aracımla Avrupa'da gezmek isterim. Sizi görünce cesaretim arttı bir anda .
İnşallah sağ salim gelin. İşlerinizi halledince anlatmanızı dört gözle bekliyoruz.

detaylı yazacağim inşallah. avrupa arabayla güzel.

Dresden'i hep merak ederim . Çekya/Prag yolu üzerindeyse...(?!?).....:smileycat:
Umarım proje(?) / işleriniz de yolundadır :wink:
iyi yolculuklar
dresden bu kez planda yoktu. bu gezide 3 başkent hedeflemiştik üçu birbirinden güzeldi. amsterdam hariç benim için de yeni şehirlerdi.

Maşallah.. Rotaya baktığım zaman benim hız kaplumbağa bile değil:smiley:) Dönüş güzergahını kuzeyden yani Moldova Gagavuzya , Romanya , Bulgaristan Varna , Burgas yaparsanız değişiklik olabilir. Rusya maalesef henüz bize vizeli.. Açıldığı zaman Gürcistan dan başlar geçeriz inşallah. Benim önceliğim karadenizi dolanmak..
sağlıklı hayırlı yollar

Maşallah.. Rotaya baktığım zaman benim hız kaplumbağa bile değil:smiley:) Dönüş güzergahını kuzeyden yani Moldova Gagavuzya , Romanya , Bulgaristan Varna , Burgas yaparsanız değişiklik olabilir. Rusya maalesef henüz bize vizeli.. Açıldığı zaman Gürcistan dan başlar geçeriz inşallah. Benim önceliğim karadenizi dolanmak..
sağlıklı hayırlı yollar
ben moldova gagauz yeri rotasını 2 sene önce yapmiştım. bugün öğlen havaalanından rotayı çekyaya çevirdim, fransa bitti almanyadayım. belarus ve ukraynadan sonra bulgarlara bulaşmadan romanya, macaristan, sırbistan, makedonya, yunanistan yapacağım.
76cf67416c2740572564e7d403cd5feb

ben moldova gagauz yeri rotasını 2 sene önce yapmiştım. bugün öğlen havaalanından rotayı çekyaya çevirdim, fransa bitti almanyadayım. belarus ve ukraynadan sonra bulgarlara bulaşmadan romanya, macaristan, sırbistan, makedonya, yunanistan yapacağım. Ekli dosyayı görüntüle 513441

Manzara yemyeşil mis gibi ne güzel. Havalar da güzeldir oralarda bu mevsimde.

Ben de size Bulgaristan değil Yunanistandan gelin diyecektim siz zaten düşünmüşsünüz. Bulgaristan hakkında kötü şeyler duyuyoruz ara sıra.

şu rusya vizeyi kaldırsa:smiley:) acaba ukrayna dan rusya ya geçiş var mı. yoksa sınırlar savaş durumunda mı ? sorular hep kafamda... yoksa program net ve hazır. burdan direk burgas, varna üzeri köstence.. ordan odesa, sivastapol, krasnodar, soçi , sohum (buraya da galiba giremeyiz, gürcistanla sorunlu alan), poti ve kobuleti de deniz keyfi sonrası rize:smiley:)

"ben moldova gagauz yeri rotasını 2 sene önce yapmiştım. bugün öğlen havaalanından rotayı çekyaya çevirdim, fransa bitti almanyadayım. belarus ve ukraynadan sonra bulgarlara bulaşmadan romanya, macaristan, sırbistan, makedonya, yunanistan yapacağım"

Bulgaristan sıkıntısı veya Bulgaristandaki sıkıntı nedir acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri