Hayalet Sürücü; Ghost Rider (2006)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan queensland Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,188

queensland

.The redness of the sky at dawn.
Yer
40° 52.0' 29° 07.0'
Hayalet Sürücü / Ghost Rider

ghost_rider.jpg

Yönetmen; Mark Steven Johnson
Oyuncular; Nicolas Cage, Eva Mendes, Raquel Alessi

Motorsikletle gösteri yapan yıldız sürücü Johnny Blaze (Nicolas Cage), uzun zaman önce, en sevdiği insanları, babasını ve çocukluk aşkı Roxanne'i (Eva Mendes) korumak için şeytanla anlaşma yapmıştır. Şeytan alacağını farklı bir şekilde tahsil eder. Gündüz gözünü budaktan sakınmayan bir gösteri motorsikletçisi olan Johhny, gece vakti, kötülüğün gölgesinde kaçak iblisleri avlayan Hayalet Sürücü olur. Şeytanın isteklerini yerine getirmek zorunda olan Johnny, kaderiyle yüzleşmeye, üzerindeki laneti ve güçlerini masumları korumak için kullanmaya kararlıdır.

http://www.sonypictures.com/movies/ghostrider/index.html​

Etiketler
Hayalet Sürücü / Ghost Rider

Filmi bugün izleme fırsatı buldum.Bana göre gayet güzel başarılı bir çalışma olmuş.Bazen tırsmadım da değil hani :D Marvel yapımcılarından tıpkı Batman,Spiderman yada Superman gibi Ghost Rider'ın da devam filmlerini bekliyorum(-z) ;D Ayrıca Nicolas Cage abime de bu rol pek bir yakışmış ;D 8) Saygılar,sevgiler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri