Hayat Gezince Güzel-19-

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mesut hoca Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,754

mesut hoca

Kamp I
Yer
eskişehir
SELAM! Bütün motorcu kardeşlerime bu gün motorumu satalı tam 10 gün oldu cbf 150 ile yollarımı ayırdım, sizlerinde bildiği gibi motosiklet kullanan kişiler çok iyi bilir, bir süre sonra kullandığın motorun sana yetmediğini ve daha hızlı ve daha tork lu bir makinam olsun diye sürekli bir arayış içerisinde olurlar,işte bende böyle düşünenlerdenim ki , motorumu sattım ve şimdi uzunca bir arayışın ardın da 2013 model Suzuki GW 250 inazuma aldım, bu gezi aslında bir gezi değil yeni motorumu almaya gişiminkısa bir hikayesi,

Sabah 06:25 denizli otogarına iniyorum, daha önce denizli yi gezmişliğim vardı

Motoru satın alacağım arkadaşı beklerken parklarda dolaşarak biraz vakit geçiriyorum,

Nihayet doçent doktor SABRİ beyle buluşuyorum,

SABRİ BEY özel bir hastanede anestezi uzmanı olarak çalışıyormuş,benden daha genç duran doktor bey de aslında benimle aynı yaştaymış, motoru servise bırakıp(uzun yol gideceğim için) ,oradan notere satış işlemini yapmak için ayrılıyoruz

Artık denizliden ayrılıp eskişehire yol alıyorum, önümde 410 km lik bir yol var

İlk benzinimi alıyor ve yola çıkıyorum,istikamet Eskişehir,

Acıgöl de duruyorum ve birkaç foto çekiyorum, derin olmayan bir göl diye biliyorum buraları,

Afyon karahisar- dinara geliyorum, yol kenarında yüzme havuzları ve süs havuzları olan bir yer burası

Buraların gerçek sakinleri ördekler ve balıklar,

Yollardan değişik manzaralar eşliğinde yoluma devam ediyorum,

Memleketim olan kütahyaya geliyorum ,gece işe gideceğimden dolayı fazla vakit geçirmeden
Yoluma devam ediyorum,

Baharın haber cileri ,Her canlı olması gerektiği gibi işini yapıyor

Porsuk manzarası ile gezimi bitiriyorum,inşallah bundan sonraki gezilerimi Suzuki-inazuma ile yapacağım,tüm arkadaşlara kazasız sürüşler dilerim,eskişehirden hepinize selam olsun,saygılar…

Etiketler

Ynt: Hayat Gezince Güzel-19-

Yeni motorunuz hayırlı olsun. Umarım memnun kalırsınız. Güzel gezilerde kullanmanızı dilerim.

off road runner' Alıntı:
Yeni motorunuz hayırlı olsun. Umarım memnun kalırsınız. Güzel gezilerde kullanmanızı dilerim.
teşekkürler dostum,inşallah ilk fırsatta uzun geziler yapmayı planlıyorum,dediğiniz gibi inşallah memnun kalırım,saygılar...

yeni Motorunuz Hayırlı olsun.. Leylek Fotosunu çektiğiniz yer neresi acaba ? Hisarönü Kaplıcaları tarafı olabilirmi ?

benim çekmiş olduğum bir Foto ya çok benzettim :smiley:

DSC 5259

zirvelerin sesi' Alıntı:
yeni Motorunuz Hayırlı olsun.. Leylek Fotosunu çektiğiniz yer neresi acaba ? Hisarönü Kaplıcaları tarafı olabilirmi ?
selam dostum ben bu leylek fotosunu,KÜTAHYA-ESKİŞEHİR arası porsuk barajında çektim,motor içinde iyi dilekleriniz için teşekkürler, saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri