Hayırlı Günler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ömersomuncu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,595

Ömersomuncu

Yeni Üye
Selamu aleyküm arkadaşlar ben M23 2000 model üstü alıp karavan yapmak istiyorum ama model motor gücü beygir gücü olarak hangi modelini almam gerekiyor kiminde 100 kiminde 225 ile 325 bg yazıyor hangisinden almam gerekiyor yakıt olarak kullanım olarak yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

Etiketler
m23 ten vazgecin. oncelikle 100 km de 20 lt yakit tuketimi sorun olabilir. bir donem 10.000 tl civari fiyatlari ve hacmiyle cazip gelse de pratikte cok iyi bir yerlesim yapmak pek mumkun degil. aracin sofor mahalli on kapi biraz geriden oldugu ve ortada kocaman bir motor kapagi oldugu icin bir ise yaramiyor. aslinda aracin on kapidan sonrasini kullanabiliyorsunuz. siz m23 ten yapilmis karavanlari biraz inceleyin karariniz degismezse daha detayli yazarim.

Geçen haftalarda sanayide M23 'den karavan yapan bir ustaya denk geldim. PSA grubu için uğramıştım. Ducato'nun girdiği her yere girer diye havalı konuştu ama araç öyle demedi pek : ). Yaptığı M23'ü de gezdim gayet geniş ferah ama pek amaca uygun gibi gelmedi. Bence araç doğa gezintileri için ciddi büyük.

Niyetliyseniz Youtube'da yaptırıp/kendi yapan kullanıcılar gördüm. Bir kaçından tavsiye alabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR