HELLA SİS FARLARI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kasirga1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,816

kasirga1

Zirve
sınırlı sayıda hella rally 3000 blue(delici) adet fiyatı 125tl
hella micro de premium kit(kablosuz kumandalı) takım fiyatı 200tl
hella dyna view sis farı takım 450tl
tüm ürünler orjinal kutularında ve hella dır...

Etiketler

Ynt: HELLA SİS FARLARI

Hakan555' Alıntı:
Merhaba. Kablosuz kumandalı ürün ile ilgili detay verirmisiniz. Hayırlı satışlar.
Merhaba kutu içerisinde uzaktan kumanda kiti var (kitin dış ünitesi su geçirmiyor) isterseniz anahtarlık şeklindeki uzaktan kumandası ile açıp kapatabiliyorsunuz..

slm lar kumandalı modelin resmini görebilirmiyiz lambanın ve kumandasının fotosunu....

merhaba..
[attachment=1]
[attachment=2]

12112011296

12112011297

fotolar için teşekkür ederim ama işimi görmez ....saygılar

Hella markasının İstanbul'daki takriben 50 yıllık bayilerinden Turan Zaim Otomotiv'i öneririm. Ben ve motosiklet kulübümüzdeki arkadaşlarımızın büyük bölümü senelerdir çok hesaplı fiyatlarla dürüst alışveriş ilişkisindeyiz. Siparişlerimiz çok hızlı şekilde elimize ulaşıyor.
Ben bilgilerini vereyim, karar sizlerin arzusuna kalmış... ::smiley: :smiley:

Turan ZAİM Oto elektrik : Ali by. - 0-212/ 511 10 42 – 5 hat

http://www.zaimotomotiv.com/#

Kusura bakmayın ama çok gereksiz olmuş mesaj... Zaten bu aralar sitede kim bir konu bir ilan açıyorsa alakasız bir sürü cevap yazılıyor, ne gerek varsa ??? ...

Özgür bey bana mı yazdınız bu mesajı bir hitap olmadığından anlayamadım, kusura bakmayın?

Eğer öyleyse hemen silerim, ama ben sadece Hella ihtiyacı olan veya olabilecek olan arkadaşlara belki yararı olur diye yazdım. Zira ben ve birçok arkadaşım senelerdir, piyasaya göre çok hesaplı fiyatla buradan temin ettik. ( http://www.ikiteker.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12762&start=0 )

Bunun"gereksizlik" neresinde, pek anlam veremedim???

VAP' Alıntı:
Özgür bey bana mı yazdınız bu mesajı bir hitap olmadığından anlayamadım, kusura bakmayın?

Eğer öyleyse hemen silerim, ama ben sadece Hella ihtiyacı olan veya olabilecek olan arkadaşlara belki yararı olur diye yazdım. Zira ben ve birçok arkadaşım senelerdir, piyasaya göre çok hesaplı fiyatla buradan temin ettik. ( http://www.ikiteker.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12762&start=0 )

Bunun"gereksizlik" neresinde, pek anlam veremedim???

Evet size hitaben yazmıştım, belirtmeyi unutmuşum pardon. Ahmet Bey gereksizliği şurada , düşününki siz Opelinizi satarken açtığınız satış ilan konunuzda bir forumdaş gelip yıllardır Opel satım alım işiyle uğraşan X bir firma var herkese iyi herkese güzel gidin oradan alın ya da almayın vs vs... Deseydi sizce çok doğru bir hareket olurmuydu ? Bence olmazdı ve ben üstteki mesajda bunu görüyorum... Saygılarımla.

Ah öyle mi, burada Hellasını satmaya çalışan bir arkadaşın topikine mi yaptım bunu, fark etmedim. Hemen siliyorum, çok utandım. Ben farklı algılamışım, kusuruma bakmasın arkadaş,hemen sildim. :( :-[ :-[

Nasıl sileceğim ama olmuyor? MODERATÖR arkadaşlar lütfen bu topikteki mesajlarımı silebilir misiniz???
Yahu çok mahçup hissettim kendimi, bir müddet yazmam herhalde, çok ayıp ettmişim bilmeden Kasırga1' Mahmut arkadaşa yaa, nasıl yaptım ben bunu...
:( :(

VAP' Alıntı:
Ah öyle mi, burada Hellasını satmaya çalışan bir arkadaşın topikine mi yaptım bunu, fark etmedim. Hemen siliyorum, çok utandım. Ben farklı algılamışım, kusuruma bakmasın arkadaş,hemen sildim. :( :-[ :-[

Nasıl sileceğim ama olmuyor? MODERATÖR arkadaşlar lütfen bu topikteki mesajlarımı silebilir misiniz???
Yahu çok mahçup hissettim kendimi, bir müddet yazmam herhalde, çok ayıp ettmişim bilmeden Kasırga1' Mahmut arkadaşa yaa, nasıl yaptım ben bunu...
:( :(

Ahmet Bey lütfen mahçup olmayın olacak birşey de yok kazaran insan ölüyor bu olmuş çok mu ? :smiley: İçinizi ferah tutun arkadaşlar gerekeni yaparlar... Esen kalın..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri