Hepsiburada.com

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,585

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
Kasım ayında arazi aracı için havalı korna aldım. bir kaç gün içinde adresime geldi. Fakat ürün 12 volt değil 24 volt olarak gelmiş. Oysaki sayfasında 12 volt yazıyordu.

Ürünü 26 kasımda kargo ile geri yolladım, aldık dediler mesaj ile, aralık ayının 10 u oldu hala ithalatçıdan haber bekliyoruz diyorlar. Neyini haberini bekleyeceklerse artık bilemiyorum. Ürünü alınca hemen yoluyorlar, yanlış olan ürünün doğrusunu yollamak için daha ne kadar süre lazım anlamadım gerçekten.

Bir daha hepsiburada.com mu? ASLA! Pahalı olsun dükkandan olsun... gider alırım.

Etiketler
Ynt: Hepsiburada.com

Onlar şimdi volt ne demek onu tartışıyordur.

A- Abi 12 fazladan yollamışsınız 12'sini geri alacakmışsınız müşteri öyle diyor?
B- Siz 12 yoksa 24 volt ver o da olur diyen eleman mısınız size olmayacağını söylememiş miydim?
A- Fazla mal göz çıkarmaz abi?
A- Bence sen patrona git selçuk erdem karikatürlerinde eleman olarak iş buldum ayrılıyorum de...
B- Anlamadım abi???
...

15 tl fazla verseydim burada iki sokak aşağıdaki dükkandan alacaktım aslında. ebay deki çinli bile daha müşteri odaklı. pes doğrusu.

15 tl fazla verseydim burada iki sokak aşağıdaki dükkandan alacaktım aslında. ebay deki çinli bile daha müşteri odaklı. pes doğrusu.

Çünkü ebay'daki çinli kendi malını satıyor. Elle tutup gözle gördüğü şeyi. Hepsiburadaki eleman bilgisayar başında siparişi alıyor sonra asıl satıcıdan istiyor bunu bana gönder diye.

Bu Sene başında anneme cep telefonu almak istedim. İStediğim modelin 4-5 rengi vardı. Ben "Bordo" olsun dedim. öyle seçtim. işlemi tamamladım ve siparişi verdim..
Mailime işlemi içeren bilgiler geldiğinde baktım ki renk "Beyaz" .. dedim herhalde yanlış yaptım. acil iptal edeyim vs.. iptal ettim.. (yada öyle sandım.. ) anında çekmişler kredi kartından ücreti.

Bu arada ben yanlış işlem de yapmamışım. Ürünün Bordo rengi olanından kalmamış. Ama sayda bu belirtilmiyor. Bordo olmadığından sistem ilk sıraya atıyor renk tercihini.

100 kere mail atıp 100 kere telefonla aramışımdır sanırım.. Anında iptal edilen işlemin ücreti hesabıma aylar sonra geri verildi. neymiş sene sonu hesaplarıymış devirmiş muhasebeymiş vs vs..

Daha Önce de "Altılı Tenis Topu Sepeti" yerine sayfaya "Altılı Tenis Topu Sepetli" yazmışlar. 6 adet tenis topu ve sepeti alıyorum sandım alışveriş yaptım. eve sepet geldi sadece :D kusura bakmıcakmışım. yanlış yazmışlarmış :D onuda iade ettik. para iadesi almamıştım ondan çek olarak site hesabıma geçirmişlerdi.

Bir daha hepsiburada bedava dağıtıyor X ürünü deseler asla derim!

bu hafta başında para iadesi yapmaya karar verdiler. bende başka birşeyler aldım bilginize.

tüketici ne zaman bir ürünle ilgili sorun yaşasa ve iade etmek istese aynı durumla karşılaşılıyor. bu tüm sitelerde yaşanan bir sorun. gör, bak, dene, al... en sağlıklısı bence...

Klasik yöntem çarşı, pazar gezecen pazarlık yapacan o güzel esnaf,müşteri kapışmasına dahil olucan ;D ....................bizdeki ticari ahlak bu kadar........................

herifler parayı indirdimi tamam seninle bir daha işleri olmaz :mad:..........vallahi ben ve birkaç arkadaşım çeşitli ürünler ve ekipman için teeeeee :eek:

Amerikadan korka,korka alışveriş yaptık hatta kart no'larımızı filan verdik....Hacım Allah sizi inandırsın 1 haftada ürünler geldi ,ne eksik,ne fazla çekim yok ....hatta sorunlu gelen ürün iade alınıp(ki bir sefer oldu) özür mail'i ve küçük bir hediye ile telafi edildi

...................işte e-ticaret işte ahlak Allahın Amerikalısı dersin dimmiii ölee diil işte. ;)

Sizler ürünleri yanlış ya da eksik olsa da elinizde görmüş şanslılardansınız :smiley:

İki ay evvel ( işlerimin yoğunluğu nedeniyle ) internetten Bora Tiger Bıçağı sipariş vereyim dedim..Ve tabi ki malesef ilk baktığım " hepsiburada " oldu..Bir çırpıda siparişimi verdim ve heyecanla beklemeye başladım..Hiç unutmam sipariş tarihim 25 Mart 2011 :smiley: ..3 gün geçti " tık " yok ..1 Haftayı devirdik , hala " tık " yok..Sitenin ilgili bölümüne mail attım .. " Siparişiniz üretici firmadan beklenmektedir.En kısa zamanda elinize ulaşacaktır " diye bir cevap aldım .." İyi , güzel " dedim ama ikici haftayı bitirirken hala " tık " olmayınca bu sefer siteye daha uygun (!) bir mail attım..Yine " Üreticiden bekleniyor " cevabını alınca sinirlendim..Ankarayı Bora firmasını aradım.." Beyefendi bize gelen sipariş en fazla 2 gün içinde siteye yollanır " demezler mi :smiley: Bu sefer bir hışımla hepsiburada'ya döndüm bir mail daha attım ..

Aldığım cevap aynıydı " Siparişiniz üretici firmadan beklenmektedir.En kısa zamanda elinize ulaşacaktır "..O sinirle çığlığım Taksimden duyulmuştur herhalde :smiley: hepsiburada'nın merkezi Ümraniye Devlet Hastanesine çok yakın bir yerde :smiley: Haberiniz olsun :smiley: Atladım arabama oraya gittim..Şirkette ne sebeple bulunduğunu kendinin bile bilmediği bir görevli karşıladı beni :smiley:

Neyse çok uzatmayayım..Hafif bağırtı hafif argo ile içimi döktüm...Fakat sonuç olarak siparişimi iptal edip bir daha " hepsiburada" lafını ağzıma almamak üzere konuyu kapattım..

Şimdi başka başka sitelerden alışveriş yapmaya devam ediyorum..Belki herşeye ulaşmak kolay olmuyor ama en azından aradığımda karşımda cevap alabileceğim birilierini bulmak güzel..

sinirinizi görünce bıçağı vermemişlerdir gittiğinizde :smiley:

firmanın hastane yanında olması da iyi bir şiy ;D ben de geçen yıldan beri alışveriş yapmıyorum artık sıtkım sıyrıldı beklemekten

KLL' Alıntı:
sinirinizi görünce bıçağı vermemişlerdir gittiğinizde :smiley:

Bu tip konularda empati kurabilen bir insanım..Benim de bazı ürünlerim internetten satılıyor..Arada aracı bazı işletmeler var üretici ile e-ticaret sitesi arasında köprü olan..Ama bunlarınki bayağı bir ilgisiz çıktı..Cidden çok sinirlendim..Artık ismini bile duymak istemiyorum..Umarım kendilerine çeki düzen verirler..

Sipariş ettiğim 0,28 owner misina yerine 0,30 gönderen. parasını hesabımdan trink diye çekip, daha sonra tedarik edilemeyen sis farlarının ve bisiklet kilidinin yerine başka ürün alıp içeride 4.50 tl alacaklı olduğum ve her aramada 10 dakika dinleyip uyuz olduğum fon müziği ile kafamı ütüleyen. bir daha alış veriş yapmadığım lakayit firma.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri