Her Yönden Ilk: Kaş'tan Tuzla'ya 3 Tonluk Tekneyi Römork Ile Getiriyorum - Tavsiyeleriniz?

Narwhal

Yeni Üye
Değerli arkadaşlar,

Çift dingilli (alman), yıkamalı frenli, ruhsatlı ve plakalı yeni römork'umu bu Cumartesi Kaş'ta üstüne 3 tonluk tekne alınıp tüm ayarları yapıldıktan sonra teslim alıyorum. Tuzlu suya giren tüm etmenleri yıkayıp İstanbul/Tuzla'ya yola çıkıyoruz. Pazar hava kararmadan varmayı hedefliyoruz.

BE sınıfı ehliyeti de yeni aldım :smiley: Hiç römork deneyimim yok ama sağlam cahil cesaretim var ve yanımda deneyimli bir arkadaş olacak.

Çekici alet Nissan 2017 Navara 4x4 otomatik 2.3 . Çeki demiri de ruhsata kayıtlı, 3500kg çekiş hakkı var.

Her halukarda zor yoldan öğreneceğim şeyleri önceden sizlere sorarak öğrenebilirsem memnun olurum. Sürüş tekniği, yol tavsiyeleri, araç/römork ile ilgili tavsiyeler aklınıza ne gelirse yazabilirseniz memnun olurum.

Umarım kazasız belasız halledebiliriz, rastgele!

Son düzenleme:

tr100a

Kamp III
Şöförlüğünüz iyiyse virajlı veya bozuk yolda sürat yapmaz dikkatli kullanırsanız problem olmaz

cemalaltunkilic

Ana Kamp
Allah yardımcınız olsun. tr100a ya katılıyorum.Böyle ağır yükle, dikkatle ve yavaşça gitmek önemlidir. Unutmayın ki yolculuk güvenliği hem sizi hem de çevrenizdekileri etkileyen bir unsurdur. Tamamen sizin elinizde ... Yolunuz açık olsun.

Forum istatistikleri

Konular
99,936
Kullanıcılar
167,734
Son üye
ALTINER OTEL CARAVAN CAMP

SON KONULAR