Herkese Merhaba Yardımlarınıza Ihtıyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sedats Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,084

sedats

Yeni Üye
arkadaslar merhaba. defender alma nıyetıne gırdım ve arastırma yapmaya basladım öncelıkle pıck up ıstıyorum ve dizel olması ıyı olur. bu araçların ne gıbı kronık sorunları vardır alırken neye dıkkat etmelıyım ? klıma ve hıdrolık dıreksıyon olayının malıyetı ne olur. bu arada alacagım aracı öyle cok agır dağa bayıra vuracak degılım zaten pek de vaktım yok. ufak tefek kısa kamplar ıcın falan kullancagım tabi vaktım olursa gunluk falan da kullanıırm. araç hakkında vakıt ayırıp bılgı verırsenız cok sevınıırm

Etiketler
defender öyle alınıp canısıkılnca kar ederek satacağın bir araç değildir.eğer kendiniz uğraşacaksanız tadından yenmez.ama ustaya götürecekseniz ocağınıza incir ağacı diker.defender ruhu varsa hayatta başka araca binemezsiniz gözleirniz hep defender arar..yolda def gördüğünüzde selamlaşırsınız.sosyal olursunuz herkes yanınıza gelir bişeyler sormak ister parayı dert edecekseniz hiç bulaşmayın yani şöyle düşünün evladınıza bir masraf yapmış gibi o zaman defe yapılan masraf koymaz ama kızınızı gelin verirken çok ağlarsınız

itfayeci kardeşim tam olarak gönlümden geçeni anlatmış söylemek istediklerim tam da bunlardı bende birşeyler eklemek istiyorum defender demek zaten başlı başına kronik sorunlar dizisi sonzuz bir sezon demek güzünüzü korkutmak için değil neler ile karşılaşacağınızı bilin diye yazıyorum 2009 yılıda hd direksiyorun malıyeti 2.500 tl idi bana şimdi nekadar sormak bile istemiyorum kutunun maliyeti 3000 tl yanlızca kutu klima zaten başka bir dünya böyle bir araca neden klima araç maksimum 3 kişilik zaten acın camırüzgar yüzünüze vursun bu makinenin olayı bu zaten ama illa olacak derseniz yerini bulup 3500 gözden çıkarın öğle hergün kullanılacak bir araçta değil bilginiz olsun nerede olduğunuzu bilemiyorum ama yoğun trafikte sol diz kapağınızı eliniz alırsınız zaman bulursam yaparım giderim diyorsunuzya işte defender her daim zamana ihtiyacı olan bir makine zaman ayıramıyorsanız hiç bulaşmayın ve eliniz anahtar tutmuyorsa aman deyim girmeyin üzülürsünüz benim size nacızhane tavsiyem doğa tutkunu biri iseniz ve arada canınız istediğinde gitmek istiyorsanız başka 4 çeker otomobil ruhsatlı araçlara bakmanız sevgiler saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR