Hermatik Soba Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şenol yirmiibeş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,682
Ynt: Hermatik Soba Montajı

Sayın skill sobanın markası Hoşsever Mod HDU3 3000 kalori hafif bir hermatik soba yetkili serviste lpg dönüşümü ücretsiz yapılıyor.

Etiketler

Saygı değer arkadaşlarımın bilgisine. Hermatik sobayı ilk testim 24 saat sürdü. neyseki kısa bir tuzgölü seyahatine çıktım sobamıda son kez test etme fırsatı yakaladım.Benim için en önemli sorun seyahat esnasında sobanın yanması idi. ilk molamı gerede total istasyonunda verdim sobam hala yanıyordu aracımdan indim dışarıda hava -5 inanın ne mazot alasım geldi nede aractan inesim .neyse sabah yola koyuldum öğleden sonra Şerefli koç hisara geldim soba bana inat yaparcasına yanmaya devam ediyordu. Burdan Sayın doğan beye tekrara tekrar teşekkürler ediyorum yanlız dış bacam sn doğan beyin dizaynında farklı oldu baca resimlerini istanbul dönüşünde siz sevgili arkadaşlarım ile paylaşacağım.tüm arkadaşlara sevgi ve saygılar.

Şenol Bey,

Sobanızın sorunsuz çalışmasına çok sevindim. Güzel günlerde kullanın.

Selamlar,

Doğan

Şenol bey sizin baca dizaynınızı paylaşacaktınız, sorun yoksa paylaşır mısınız? :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR