Hıdırellezde Sahur Sofrası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Trakya Gezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,706

Trakya Gezi

Kamp II
Mesajlar
206
Tepkime Puanı
32
Web
www.trakyagezi.com
Edirne Belediyesi’nin himayesinde her yıl 5-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen ve Türkiye’nin pek çok köşesinden on binlerce kişiyi ağırlayan Kakava ve Hıdırellez şenliklerinde bu yıl çifte coşku yaşanacak. 5 Mayıs akşam üzeri saatlerinde Kakava ateşinin yakılması ile baharın gelişi müjdelenirken, günü 6 Mayıs’a bağlayan gece yarısı Edirneliler ile şenlikler için şehri ziyaret edecek olan misafirler Ramazan’ın ilk gününü müjdeleyen “sahur sofrası”nda bir araya gelecekler.

Hıdırellez Sabahı Sahur Sofrası – Trakya Gezi

Gndz Hdrellez ve Gece Sahur
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,510
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst