HİDROFOR VE GENLEŞME TANKI

cey1971

Ana Kamp
Merhabalar, Yapmakta olduğum Motorkaravanda (Otokar Sultan 115L) (350 Litrelik temiz su deposu) su tesisatına, hidrofor seçimine ve genleşme tankı seçimine geldim. Araçta 24V elektrik üretimi olacak. Bu nedenle hidrofor olarak Vetus WP 7,6/dk. 24V hidrofor kullanmayı düşünüyorum ve yanında evlerde kullanılan Global PWB-20LH Yatık Çelik Patlamayan İçme Suyu Genleşme tankı kullanayım diye düşünüyorum (Yer sıkıntım yok). Ama oluşturacağım sistem randımanlı çalışır mı diye endişelerim var. Yardımcı olursanız sevinirim.

tr100a

Kamp III
Bende 4.7lt hidrafor tek batarya çok zayıf kalıyor şahsi fikrim hidrafor en az 10lt olmalı genleşme tankı yok kısık açtığımda problem var (sık dur kalk yapıyor hidrafor) genleşme tankı şart ben 5lt genleşme tankı kesin takıcam tek batarya için

cey1971

Ana Kamp
Bende 4.7lt hidrafor tek batarya çok zayıf kalıyor şahsi fikrim hidrafor en az 10lt olmalı genleşme tankı yok kısık açtığımda problem var (sık dur kalk yapıyor hidrafor) genleşme tankı şart ben 5lt genleşme tankı kesin takıcam tek batarya için
Bilgi için tşkler.

Forum istatistikleri

Konular
100,200
Kullanıcılar
168,109
Son üye
ozcanciftci

SON KONULAR