hılux alırken nelere dikkat etmek gerekir...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanaybars Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,032

aslanaybars

HI-LUX 1985...2.4.LN56
Yer
zonguldak
arkadaslar merhaba...yakllasık 1 aydır gezenbilir üyesiyim ve artık sitenin müdavimi oldum ve inanın cok sey ögrendim herkese tesekkür ederim...neyse konumuza gelelim..hılux kullanıcısıyım ama arazi yok neyazıkki 85 model 4-2...sizlerden ögrenmek istedigim arac almamda nelere dikkat etmem gerektiği km motor gibi ben cok dikkat ediyorum mesela bide motoru sıfırlanmıs hılux ler var bunlara bakmak gereklimi arac dısardan güzel fakat km 15bin model 90 mesela motor yenilnmiş bu iyimidir ben pek dikkate almıyorum toyota gibi bi arabanın nası olurda motoru biter benim araba 450binde ve hala tıkırtıkır masallah 5bin bakımını yaptım 3 gün evvel yag filtre koruyucu gibi....yani sözün özü araba almak istiyorum buda toyotadan baskası olmıycak hılux te su an ki bütceme uygun olan tek arac hayalim vx80 ama ilerde ins..oda pancarmotorcu abim bana yardımcı olurum dedi haldun abinin aracı var meselaonu önerdi baktım arac cok hos tam aslan gibi masallah...yani arkadaslar bu konuda cok profesyonel olan caglar tugsan kardeslerim bana bu konularada ufakta olsa yardım ederseniz mutlu olurum tabi diğer arkadaslarımızın fikirleride önemli benim için..simdiden tesekür ederim herkese bilgilriniz benim için cok önemli...

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri