Hılux mı, Yoksa L200 mü? Hangisi Sizce?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FREE LANDER SALİH Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 368
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,915

SİZCE HANGİSİ

• T.HILUX

Kullanılan: 81 40.7%
  • M.L200

Kullanılan: 78 39.2%
  • N.NAVARA

Kullanılan: 26 13.1%
  • İ.D-MAX

Kullanılan: 14 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Ynt: Hılux mı, Yoksa L200 mü? Hangisi Sizce?

fastjunkie' Alıntı:
Ben bu videoya rağbet etmiyorum şahsen, sürücünün gaza küçücük bir kademe daha fazla basması ya da direksiyonu dönerken 1milim daha fazla kırmış olması böyle bir duruma sebebiyet vermiş olabilir. 2 tekere kalkma durumu L200'de de olur Navara'da da olur, binek araçlarda da olur. Sürücüden kaynaklı bir durum bence..

Evet abi o konular hakkaten baya kolayladı, iyi oldu. Ama bakalım şu kilitsizlik işi canımı sıktı Hilux'da. Hoş delidana offroad u yapmayacağım araçla ama VX ler de gündemimde :smiley:

haklısın arkadaş ben düşünemedim sürücü hatasından olabileceğini yada o programı yapanlarda düşünenmemiştir hatta 1 sefer deneyip hemen yayınlamışlardır artık veballeri günahları boyunlarına...
sağlık olsun... ;) ;) ;) ;)

Etiketler

l 200 lerin viraj dengesinin iyi olduğunu duydum. benim almayı düşündüğüm araç muhtemelen 2007 model olacak l200 lerin 2007 modellerinde kilitli dif. varmı acaba

benim hilux'un en beğendiğim kısmı kasa sı ama arka bagajda ki üst demir çok çirkin duruyor sade hali ile kullanmk isteseniz kötü yük ve eşya taşınır durumu... :smiley:

FREE LANDER SALİH' Alıntı:
benim hilux'un en beğendiğim kısmı kasa sı ama arka bagajda ki üst demir çok çirkin duruyor sade hali ile kullanmk isteseniz kötü yük ve eşya taşınır durumu... :smiley:

Serviste kesiyorlar o demiri.. Ama katılıyorum, sahiden çirkin bir görüntü. Ben de ona takmıştım başlarda. Sonra Rollbar taktırdım, sorun da çözüldü, şimdi gözüme hoş görünüyor :smiley:

www.imageshack.us sitesine girin, açılan sayfada "Browse" a tıklayın. Bilgisayarınızda resmi bulun, "aç"a tıklayın. Resim seçilince "Start Upload" a tıklayın. Resimin siteye yüklenmesini bekleyin. Yeni sayfa geldiğinde sondan 4. linki kopyalayıp buraya yapıltırın..( [URL ile başlayan link )

ONUR BEY, ARACINIZ ÇOK GÜZEL GÜLE GÜLE KULLANIN.. RESİM EKLEM İÇİNDE SAĞOLUN ŞU 4X2 LER BİRDE YÜKSEK OLSA ÇOK GÜZEL OLUR HEMDE VERGİ KONUSUN DA AVANTAJLI OLUR.

ONUR BEY BUARADA KIRMIZI HİLUX ÜN NASIL YÜKSELTİLDİĞİNİ ÇÖZDÜNÜZMÜ VE SİZDE DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ. ÇÜNKÜ BU TARZDA BİR UYGULAMA SAĞLIKLI İSE GAYET GÜZEL OLUR.

bence l 200 ve hilux un arka koltukları aynı ve diğerlerine göre çok iyi fakat l 200 ün arka koltuk açısı biraz daha iyi gibi hilux çok dik bunun dışında l 200 ün orta diferansiyeli bazı durumlarda büyük avantaj sağlıyabilir ama hilux bi başka hoş duruyor be :smiley:

ONUR BEY, ARACINIZ ÇOK GÜZEL GÜLE GÜLE KULLANIN.. RESİM EKLEM İÇİNDE SAĞOLUN ŞU 4X2 LER BİRDE YÜKSEK OLSA ÇOK GÜZEL OLUR HEMDE VERGİ KONUSUN DA AVANTAJLI OLUR.
ONUR BEY BUARADA KIRMIZI HİLUX ÜN NASIL YÜKSELTİLDİĞİNİ ÇÖZDÜNÜZMÜ VE SİZDE DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ. ÇÜNKÜ BU TARZDA BİR UYGULAMA SAĞLIKLI İSE GAYET GÜZEL OLUR.

Teşekkür ederim..
Travesler ile (ek parçalar) yükseltildi o araç. Çok sertleştiğini söylüyordu sahibi amortisörlerin.. Onun dışında bir sorunu yok.
Ben düşünmüyorum yükseltmeyi.. Araç Böyle de işimi görüyor. 4x2'yi yükseltmek sadece göze hitap edecek, + giderleri de cabası (büyük lastik, yakıt sarfiyatı vb.. )
Ancak önlere Get (takoz) takılarak, önü kaldırılıyor aracın, o çok yararlı bir yükseltme.. Çünkü arkası zaten yüksek aracın.

fatihk26' Alıntı:
bence l 200 ve hilux un arka koltukları aynı ve diğerlerine göre çok iyi fakat l 200 ün arka koltuk açısı biraz daha iyi gibi hilux çok dik bunun dışında l 200 ün orta diferansiyeli bazı durumlarda büyük avantaj sağlıyabilir ama hilux bi başka hoş duruyor be :smiley:

Bence Hilux L200 den geniştir..
Duruşu bi ayrı katılıyorum :smiley:

birde vergi sıkıntısı olmasa 3.0lt otomatik hilux kesinlikle tercih edilebilir bence çok güzel olmuş araç.....

fatihk26' Alıntı:
birde vergi sıkıntısı olmasa 3.0lt otomatik hilux kesinlikle tercih edilebilir bence çok güzel olmuş araç.....

Katılıyorum, gözlerime inanamadım.. Özellikleri, hele o motor sesi..

fastjunkie' Alıntı:
Katılıyorum, gözlerime inanamadım.. Özellikleri, hele o motor sesi..

Ben motor sesini duymadım demek farklı, yalnız 62.000 tl. etiket vardı üzerinde :smiley:. sanki daha da yükselmiş gibi geldi araç param olsa hiç bakmam yenilerim :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri