Hılux mı, Yoksa L200 mü? Hangisi Sizce?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FREE LANDER SALİH Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 368
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,968

SİZCE HANGİSİ

• T.HILUX

Kullanılan: 81 40.7%
  • M.L200

Kullanılan: 78 39.2%
  • N.NAVARA

Kullanılan: 26 13.1%
  • İ.D-MAX

Kullanılan: 14 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Ynt: Hılux mı, Yoksa L200 mü? Hangisi Sizce?

fastjunkie' Alıntı:
Fark var.
2006 modeller 100 bg. ve intercooler yok. Sonrası Turbo Diesel 120 bg. intercooler
Bir de müzik sisteminin kötü olduğunu yazmışlardı. Panasonicmiş sanırım..
Bizdeki CD çalar ve ses sistemi son derece kaliteli..

ana unite pioneer bizdeki, ben degistirdim benimkini :smiley:

Etiketler

sağolun onur bey yok ben haddimi biliyorum benim için çok erken dediğiniz gibi zamanla hatta bir wrangler vardı adamlar aracı daha yeni almışlar sonra ilk arazilerinde kaza geçirmişlerdi. onlara tekrardan geçmiş olsun ve allah hiç birimizin başına vermesin bende bu tarz bişey yaşamak istemiyorum.

FREE LANDER SALİH' Alıntı:
sağolun onur bey yok ben haddimi biliyorum benim için çok erken dediğiniz gibi zamanla hatta bir wrangler vardı adamlar aracı daha yeni almışlar sonra ilk arazilerinde kaza geçirmişlerdi. onlara tekrardan geçmiş olsun ve allah hiç birimizin başına vermesin bende bu tarz bişey yaşamak istemiyorum.

Allah korusun, Ben de ilk aldığımda aracı nerde balçık oraya dalıyordum, 4x2 bir de, poff diye batıyor anında ;D ;D Sonra uğraş dur ileri geri ileri geri, en son çekici ;D ;D ;D

Sonrasında da Gezenbilir'e üye oluyorsunuz işte, ki sizi çekecek birileri olsun :p :smiley: :smiley:

fastjunkie' Alıntı:
Valla ben çok memnunum bangır bangır , seste bozulma yok..

bende memnundum yav, gaza gelmistim biraz :smiley:

21

rolantiyi yukseltip daha çabuk ısınmasını saglıyor motorun.. ben kullanıyorum ama pek isime yaramıyor, zaten hareket halinde iken devir surekli daha yuksek..

FREE LANDER SALİH' Alıntı:
çok güzelmiş güle güle kullanın.

tesekkur ederim..
fatihk26' Alıntı:
tamda oraya göreymiş özendim şimdi navigasyon geri vites kamera filan var mıdır bunlarda

bosver hocam çok ugrastırıyor.. oraya gore degil teyp etrafındaki çerçeveyi biz yaptık ama orjinal gibi durması için gobegimiz çatladı.. bizim teyp standart double-din lerden genis, o yuzden yanlarda baya bosluk kalıyor..

omergin' Alıntı:
rolantiyi yukseltip daha çabuk ısınmasını saglıyor motorun.. ben kullanıyorum ama pek isime yaramıyor, zaten hareket halinde iken devir surekli daha yuksek..

Abi içeriyi ısıtmakta çok işe yarıyor yahu.. Hareket etmeden önce, misal kışın kar yağdığında, camda buz tabakası oluştuğunda vb, açıp beklediğinde buhuyu falan söküyor kolayca..

güzelmiş benim 18 aylık bir kızım var sabah bir yere gideceğimizde buz gibi arabaya oturutp arabanın ısınıp bizi ısıtmsını beklemek çok kötü. birde benzinli olsa çabuk ısınır ama maalesef dizel megane

power heat, jikle sanırım bende kullanıyorum ama kışları termostat değiştirmek gerekmez mi ? birde koltuk ısıtma olsaymış :smiley: elektrik kumandalı aynalarda ısıtma yok çok ilginç geldi bana

bencede çok ilginç ayna ısıtmasının olmaması. ben eski aracım freelander 2.5 ti ve ne isterseniz vardı koltuk ısıtma ayna ıstma vb ama biri bozuldumu acayip masraf ve maalesef bozuluyorlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri