Hoto Mobi̇l Hakkında...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bedirhan93 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,797

Bedirhan93

Ana Kamp
Merhabalar, aranızda uzun süredir bir okuyucu olarak duruyorum ve şimdi siz tecrübeli güzel insanlara bir şey danışmak isterim, şöyle ki;
Merakım dolayısı ile her gün malum siteden karavanları inceliyorum. Kendimde ufak çaplı bir çekme karavan var ve gün geçtikçe yeni şeyler öğrenmek, yeni karavanlar görmek çok güzel.
Bu aralar HOTO MOBİL adında bir motokaravan görmekteyim. Ve minimal yapısı çok hoşuma gitti. Sizce bu karavanın artı ve eksileri ne olabilir, sağlam mıdır? Gidip gören var mı? Bu konuları danışmak istedim. Saygılarımla.
623985efc7e7ba0701c6d960ef0d3f4c

C508519df48186cdc7f270bc0d520c98

01704840d3761783fde9b0d951c24247

423b0158ea8172445fae32e118d95040

Etiketler
Merhabalar, aranızda uzun süredir bir okuyucu olarak duruyorum ve şimdi siz tecrübeli güzel insanlara bir şey danışmak isterim, şöyle ki;
Merakım dolayısı ile her gün malum siteden karavanları inceliyorum. Kendimde ufak çaplı bir çekme karavan var ve gün geçtikçe yeni şeyler öğrenmek, yeni karavanlar görmek çok güzel.
Bu aralar HOTO MOBİL adında bir motokaravan görmekteyim. Ve minimal yapısı çok hoşuma gitti. Sizce bu karavanın artı ve eksileri ne olabilir, sağlam mıdır? Gidip gören var mı? Bu konuları danışmak istedim. Saygılarımla.
Ekli dosyayı görüntüle 512959
Ekli dosyayı görüntüle 512960
Ekli dosyayı görüntüle 512961
Ekli dosyayı görüntüle 512962
Basarili bir calisma gibi. Karavan kisminin dizayni guzel ve kompakt.fakat arac yere cok yakin duruyor. Benim gozume bu acisan hos gelmedi.araci biraz daha amartisorlerden yukseltseler on numara olurdu.

bu aracı sitede görüp ben de beğenmiştim ve youtube da benzer örnekleri çokça vardı . Yere yakın olması ya da ne bileyim hatta biraz "çökmüş" olması bana bu araç taşımakta zorlanacağı bir yükü mü sırtlanmış acaba diye sordurttu...
bir bakmak lazım kantar fişine , yolda gidişine ve daha önemlisi duruş mesafesine...

bu aracı sitede görüp ben de beğenmiştim ve youtube da benzer örnekleri çokça vardı . Yere yakın olması ya da ne bileyim hatta biraz "çökmüş" olması bana bu araç taşımakta zorlanacağı bir yükü mü sırtlanmış acaba diye sordurttu...
bir bakmak lazım kantar fişine , yolda gidişine ve daha önemlisi duruş mesafesine...

Bu güzide yorumunuz ve fikirleriniz için teşekkürlerimi sunarım kıymetli ağabey :smiley:

Bu aracı yurtdışında Bela Trendy model adıyla üretiyorlar. Doğru ellerde, doğru malzeme seçimleriyle küçük ve ideal bir karavan olur.

Trendy1 1

Internal 1s

21

• Toplam ağırlığı: 2.505 kg
    • Temiz su tankı 95 litre
    • Buzdolabı/dondurucu
    • 1 Adet alev gazı sobası
    • Kirli su tankı 70 litre
    • LED iç aydınlatma
    • 2,69 m yükseklik
    • 5.16 m uzunluk
    • 2.9 m genişlik
    • 77 kw/105 HP
    • max:160 km/h
    • CTP kaplama
    • 220V soket
    • Banyo duş
    • Tuvalet
    • Lavoba
Fiat doblo mini camper bela trendy 1s karavan Fiyat : 36,990 EURO

özellikleri ve fiyatı.36990 avroyu 40000 diyelim. 1 avro kabaca 7 lira hesabı ile 40000X7=280 000 Türk lirası Yurt dışındaki fiyatı.Buyurun buradan yakın.

• Toplam ağırlığı: 2.505 kg
    • Temiz su tankı 95 litre
    • Buzdolabı/dondurucu
    • 1 Adet alev gazı sobası
    • Kirli su tankı 70 litre
    • LED iç aydınlatma
    • 2,69 m yükseklik
    • 5.16 m uzunluk
    • 2.9 m genişlik
    • 77 kw/105 HP
    • max:160 km/h
    • CTP kaplama
    • 220V soket
    • Banyo duş
    • Tuvalet
    • Lavoba
Fiat doblo mini camper bela trendy 1s karavan Fiyat : 36,990 EURO

özellikleri ve fiyatı.36990 avroyu 40000 diyelim. 1 avro kabaca 7 lira hesabı ile 40000X7=280 000 Türk lirası Yurt dışındaki fiyatı.Buyurun buradan yakın.
Attığım resimlerde ölçüler var. Orijinal sitesine baktım iki modeli varmış biri toplamda 499cm, diğeri 516cm uzunluğa sahipmiş, 192cm genişlik varmış :smiley:
Malesef ülkemizde Euro yüksek olunca bizd pahalı geliyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR