Husky Anapurna -28c & Evolite Dreamer Ultralight -32ºc

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ağaçsakal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,877

Etiketler
Ynt: Husky Anapurna -28c & Evolite Dreamer Ultralight -32ºc

Husky !
Husky kendini kanıtlamış bir marka daha once birçok denemesi yapılmış kullanılmış memnun kalınmış urun.
Evolite kalite anlaminda huskynin yanindan geçemez. .

Husky Anapurna kullaniyorum. Gayet memnunum. -18 dereceye kadar denedim, sorunsuz. Digerini bilmiyorum o yuzden birsey diyemem.

husky kullanıyorum.paylaştığım son fotolarıma bakarsanız orda bile banamısın demedi tavsiye ederim :smiley:

Evolite dreamer şahsen kullanıyorum gayet memnunum,dağ koşullarında çok iyi .Husky anapurna güzel bir uyku tulumu ancak ebat olarak biraz büyük.Fİyat olarak da husky anapurna %10-15 daha pahalı ve extereme derece olarak 4 derece daha yüksek.Kıyas yaparken her zaman eş değer ürünleri kıyaslamak lazım, evolite fiyat ve hafifilik ve ebat olarak gayet iyi.Bir çok kampçı ve dağcı husky ve evolite markasını bilir.Ben ekonomik olması açısından evolite tercih ettim ,evolite bir çok üründe başarılı çadırını da kullanıyorum hiç bir sorun çıkartmadı.Benim önerilerim bu şekilde olacaktır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri