Husky Fighter Ve Makalu Fighter

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kahraman1453 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,468

Hangisi daha iyi?

• Husky Fighter

Kullanılan: 7 58.3%
  • Makalu Fighter

Kullanılan: 0 0.0%
  • Husky Felen

Kullanılan: 5 41.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

Kahraman1453

Yeni Üye
Almayı düşündüğüm husky fighter çadırın neredeyse birebir aynısı olan makalu fighter ile farkları neler bilen cevap atabilirmi? teşekkürler..

Etiketler

Ynt: Husky Fighter Ve Makalu Fighter

evet bende öyle duymuştum , ama husky nin makalu için yaptığı çadırların su geçirmezlik özelliği gibi bazı özellikler makaluda daha iyi. onu tam anlayamamıstım. cevabın için teşekkürler bilen varsa yardım edebilrmi

merhabalar ; yazıyı görünce biraz şaşırdım çünkü aynı şüpheye bende düşmüştüm , ancak özellik olarak çadırlar aynı sadece marka farkı var , ben husky almayı düşünüyodum ama biraz araştırma ile ürünlerin aynı olduğunu öğrendim , ufak kalite farklılıkları olabilir tabi .

Arada fiyat farkı var mı bilmiyorum ancak ben Husky Fighter kullanıyorum 2 seneden beri.Yaz kış kullandığım bir ürün.

Çok memnunum diyebilirim.

Fotoraf 2

Her ne kadar konu açılalı bayaa olsa da bundan sonraki bakacaklar için not düşmü olayım...Hocam Husky firmasına mail attım ve gelen cvp hukuki olarak girişimlerde bulundukları ve Makalu markasının tamamen taklt olduğu ve bahsedilen ürün özelliklerine sahip olmayan ucuz taklitler olduğu yönünde...Yani Makalu'dan uzak durmak gerek...

Her ne kadar konu açılalı bayaa olsa da bundan sonraki bakacaklar için not düşmü olayım...Hocam Husky firmasına mail attım ve gelen cvp hukuki olarak girişimlerde bulundukları ve Makalu markasının tamamen taklt olduğu ve bahsedilen ürün özelliklerine sahip olmayan ucuz taklitler olduğu yönünde...Yani Makalu'dan uzak durmak gerek...

atlasoutdoor un şu an döviz kur artışını bir fırsatçılığa çevirmesi yüzünden husky diyorum..husky döviz yüzünden ithal edilemiyor kalitesi aynı olabilir ama bunu fırsata çevirip ederlerini husky den pahalı yapmak kampçıyı keriz yerine koyup soymaya giriyor..tabiki makalu yu desteklemek isterdim ki makalu bird e sahip ken husky diyorum...

ikisi de aynı...isimleri farklı kullanmaya başladığımda buradan ikisinin karşılaştırmasını yaparım...makalu husky den iyi olduğu konusunda daha da iddalı..göreceğiz...:smiley:
IMG 21401

ikisi de aynı...isimleri farklı kullanmaya başladığımda buradan ikisinin karşılaştırmasını yaparım...makalu husky den iyi olduğu konusunda daha da iddalı..göreceğiz...:smiley:Ekli dosyayı görüntüle 505606

Merhaba. Çadırları kullanma veya açıp kurup inceleme fırsatınız oldu mu acaba? Ürünlerin kumaş kalitesi vs. gibi özelliklerinden biraz bahsederseniz benim için çok iyi olacak. Ben de çadır alacağım ve Husky Boyard 4 ve Makalu Boyard 4 arasında kaldım. Hangisini alacağımı şaşırdım.

Merhaba. Çadırları kullanma veya açıp kurup inceleme fırsatınız oldu mu acaba? Ürünlerin kumaş kalitesi vs. gibi özelliklerinden biraz bahsederseniz benim için çok iyi olacak. Ben de çadır alacağım ve Husky Boyard 4 ve Makalu Boyard 4 arasında kaldım. Hangisini alacağımı şaşırdım.

2017 Yılında bu forumda aşağıdaki gibi Bir cevap yazmıştım O zamandan şimdiye ne gibi gelişmeler oldu bilmiyorum. :smiley:

"Türkiye'de ki bir outdoor firması "Makalu" adı ile husky'nin bire bir aynı modellerini yaptırıp satıyor.. Hatta makalu ve husky'nin mahkemelik olduklarını duymuştum.. Bu ürünlerin üretim testleri oluyor bildiğim kadarıyla "makalu" bu testlere sahip değil.."

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri