Husky yada Ferrino Çadır Önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borntobedeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,297

borntobedeep

Ana Kamp
Web
www.scubatr.com
Selamlar,Nette bir sitenin indirime girdiğini gördüm , Bestard'ın Kathmandu botunu sepete attım, bir de 4 mevsim 3veya4 kişilik bir çadır ihtiyacım var
Sitede Husky ve Ferrino ürünler mevcut ,ne alacağıma karar veremedim.
Ferrino Makalu 3 [SIZE=78%]http://www.outdoorburada.com/MAKALU-3,PR-2317.html[/SIZE]
Yada
Husky Bright [SIZE=78%]http://www.outdoorburada.com/Bright-Cadir-4-Mevsim-4-Kisilik,PR-3288.html[/SIZE]
Başka bir üründe olabilir, tavsiyede bulunabilirseniz memnun olurum.
Teşekkürler.

edit: husky bright indirime girince bitmiş , ben de baron modeline karar verdim tükenmeden almak istiyorum [SIZE=78%]http://www.outdoorburada.com/Baron-Cadir-4-Mevsim-4-Kisilik,PR-3293.html[/SIZE]

Etiketler

Ynt: Husky yada Ferrino Çadır Önerisi

buruc' Alıntı:
Ben husky bird aldım 4 mevsim 3 kişilik . Daha elime geçmedi kargoda , merakla bekliyorum.

Aynı çadırı kullanıyorum,Yağmurda ve aşırı olmayan rüzgarda kullandım .su geçirmiyor,üstteki havalandırmaları açık bıraktığınızda terleme minumum seviyede,kar etekleri bulunmadığından kar da kullanıma uygun değil

hasan110' Alıntı:
Aynı çadırı kullanıyorum,Yağmurda ve aşırı olmayan rüzgarda kullandım .su geçirmiyor,üstteki havalandırmaları açık bıraktığınızda terleme minumum seviyede,kar etekleri bulunmadığından kar da kullanıma uygun değil
Çadır bu gün elime geçti. Tabiki kullanma şansım yok. İş-güç . Sadece evin içinde kabaca kurdum. Extrem bir çadır olmadığını biliyorum. Yağmurdan , rüzgardan ,yeri geldiğinde güneşten kısacası birazcık güvenle sığınabileceğimiz bir ürün olsun yeter düşüncesindeyim. Yaz sonu , sonbahar başında doğu karadeniz turu için düşünüyorum. Genelde kış hariç diğer mevsimlerde kullanacağım. Çadırı kullanan biri olarak sizden daha ayrıntılı bilgi alabilirim. Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı da teşekkür ederim. Bir de çadırın tepesinde çadır feneri koymak için file bulunuyormu. Ben var diye biliyordum ama bana gelen çadırda yok. Sadece ip var.

buruc' Alıntı:
Çadır bu gün elime geçti. Tabiki kullanma şansım yok. İş-güç . Sadece evin içinde kabaca kurdum. Extrem bir çadır olmadığını biliyorum. Yağmurdan , rüzgardan ,yeri geldiğinde güneşten kısacası birazcık güvenle sığınabileceğimiz bir ürün olsun yeter düşüncesindeyim. Yaz sonu , sonbahar başında doğu karadeniz turu için düşünüyorum. Genelde kış hariç diğer mevsimlerde kullanacağım. Çadırı kullanan biri olarak sizden daha ayrıntılı bilgi alabilirim. Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı da teşekkür ederim. Bir de çadırın tepesinde çadır feneri koymak için file bulunuyormu. Ben var diye biliyordum ama bana gelen çadırda yok. Sadece ip var.

çadırda feneri koymak için ip ve file bulunuyor,ayrıca iç yanda çepleri var,çadırın kurulumu çok kolay,dış tenteyi mümkün olduğunca eteklerini gergin olarak kurun ,herşeyden önce çadırı kurarken zemini temizlik yapıp boloncuklu naylon yayıp çadırı öyle kurun.İyi kamplar

Baron modelini sipariş vermiştim bugün geldi, hata varmım dıye evde kurdum hemen,çadırın yüksekliğine bayıldım teknik özellikleri zaten iyiydi sağlam bir duruşu var rengi de çok güzel :smiley:

hasan110' Alıntı:
çadırda feneri koymak için ip ve file bulunuyor,ayrıca iç yanda çepleri var,çadırın kurulumu çok kolay,dış tenteyi mümkün olduğunca eteklerini gergin olarak kurun ,herşeyden önce çadırı kurarken zemini temizlik yapıp boloncuklu naylon yayıp çadırı öyle kurun.İyi kamplar
Teşekkürler.

husky bird,iç yüksekliği kaç santimdir arkadaşlar.
bel ağrısı yüzünden,ayağa kalktığımda yüksekçe çadır arştırıyorum.

horasani' Alıntı:
husky bird ve beast yukseklik icin iyi degil malesef .. sirf bu yukseklik icin ferrino shaba 3 modelini almayi dusunmuyor degilim .. sen de bir arastir ama agirlik olarak 6 kg

horasani' Alıntı:

horasani' Alıntı:
http://www.atlaskamp.com/ferrino-shaba-3-cadir-92031um/
bu çadırı hiç incelememiştim doğrusu,günlerdir yüksek çadır araştırırken.
bu çadırı kullanan varsa,tavsiyelerini bekliyoruz.alınabilir bence.
hatırlatma için teşekkürler....

Arkadaş;; bel ağrısından şikayet edip yüksek çadır araken 6 kğ çadırlara bakıyorsun.Umarım araçlı kamp etkinliği yapacaksındır.Kolay gelsin.

Çadir 4 mevsim .. Gerekirse 2 kilo az esya alinip alinabilir.. Ama ben fiyat acisindan husky beast alacagim sanirim:smiley:

hasan110' Alıntı:
Arkadaş;; bel ağrısından şikayet edip yüksek çadır araken 6 kğ çadırlara bakıyorsun.Umarım araçlı kamp etkinliği yapacaksındır.Kolay gelsin.
;D ;D ;D
motosiklet le tabi ki.

Hakan Bey ;D

Her iki çadırda yakın özelliklerde ikiside işinizi görür linkini verdiğiniz mağazaya gidip sorarsanız oradaki arkadaşlar çok canayakın ve işinin ehli insanlar onlar sizi yönlendirirler hem o mağazaya karrimor marka çadırlarında geldiğini duydum bi arkadaşım aldı gayette memnun değerlendirmenizi öneririm bildiğim kadarıyla huskylerdede %35 indirim varmış bilginiz olsun.

Görüşmek Üzere

Emre

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR