Hymercar Family 3 Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokeri06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,202

gokeri06

Ana Kamp
Yer
Ankara
Web
www.chevroletclubtr.com
Arkadaşlar merhaba yıllardır forumu takip ederim ancak bir karavan sahibi olmak için şartlar her yönden hazır oldu.
Hiç bir kamp- karavan tecrübem olmamakla beraber konuya direk giriş yapacağız.

ilanlardaki bu iki araç için düşüncelerinizi alabilir miyim?

1. araç muhtemel alınacak. 1990 MODEL ORİJİNAL HYMER KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 1023209949

2. araç KLASİK HYMERCAR acil ihtiyaçtan satılık Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 1014244687

Etiketler
Arkadaşlar merhaba yıllardır forumu takip ederim ancak bir karavan sahibi olmak için şartlar her yönden hazır oldu.
Hiç bir kamp- karavan tecrübem olmamakla beraber konuya direk giriş yapacağız.

ilanlardaki bu iki araç için düşüncelerinizi alabilir miyim?

1. araç muhtemel alınacak. 1990 MODEL ORİJİNAL HYMER KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 1023209949

2. araç KLASİK HYMERCAR acil ihtiyaçtan satılık Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 1014244687
Aynı aracın alkovenlisini 23 senedir kullanıyorum. Bu hymer araçların hepsi kiralık tan çıkmadır ve parça ve usta sıkıntısı vardır. Kim yok derse yalandır ha bi başka yalanda. Bu aracın parçaları pejo j 5 ile aynıdır.. Koca ülkede j 5 sayısı 3 ü 5 i geçmez bizim araçlardan piyasada yok j5 hiç yok parçası uysa ne olur.. Bana peki sen bu sıkıntıları nasıl geçiyorsun derseniz. Ben. 55 yıldır gençlerBirliği futbol kulübünün içinde olduğum için. Kulüp teknisyenleri in sayesinde bu aracı yürütüyorum.. Uzak durun sıkıntı yaşamayın

Parça sorunu dışında 32 yıllık araçlar her an arıza çıkarabilir
Bir de bu araçlar uzun yolda yorar,yavaş gider,iyi ivmelenmez

Aynı aracın alkovenlisini 23 senedir kullanıyorum. Bu hymer araçların hepsi kiralık tan çıkmadır ve parça ve usta sıkıntısı vardır. Kim yok derse yalandır ha bi başka yalanda. Bu aracın parçaları pejo j 5 ile aynıdır.. Koca ülkede j 5 sayısı 3 ü 5 i geçmez bizim araçlardan piyasada yok j5 hiç yok parçası uysa ne olur.. Bana peki sen bu sıkıntıları nasıl geçiyorsun derseniz. Ben. 55 yıldır gençlerBirliği futbol kulübünün içinde olduğum için. Kulüp teknisyenleri in sayesinde bu aracı yürütüyorum.. Uzak durun sıkıntı yaşamayın
Metin Hocam bende Ankara da yaşıyorum. Alıp getirip belli bir bütçe ayırarak yapılması gerek şeyleri yapsak yine de yanaşma mı diyorsunuz?

Hız ya da ivmelenme sorun olacak bir durum değil. Önemli olan A noktasından B noktasına sorunsuz bir şekilde gidebilmek.
Kardeşim bahse konu araç kaç motor bilmiyorum benimki 2500 düz dizel aldığımdan beri yollardaki hızım 80... 90 km arasındadır zaten alkovenli oluşu süratli engelliyor hadi bastım desemde 100 ü geçmiyor zaten
. Ben çok memnunum aracım açok masraf yaptım görenlerin.. Sat bana.. Dedikleri bir araç ne patlama ne çatlama var. İyi bir usta bulursanız ve zaman zamanda.. Her zaman değil parça sıkıntısına katlanırsanız anladığım kadarı ile içinize sinmiş.. Ben sizi soğutmayayım 0 537 430 75 20 metin arzu eferseniz

Kardeşim bahse konu araç kaç motor bilmiyorum benimki 2500 düz dizel aldığımdan beri yollardaki hızım 80... 90 km arasındadır zaten alkovenli oluşu süratli engelliyor hadi bastım desemde 100 ü geçmiyor zaten
. Ben çok memnunum aracım açok masraf yaptım görenlerin.. Sat bana.. Dedikleri bir araç ne patlama ne çatlama var. İyi bir usta bulursanız ve zaman zamanda.. Her zaman değil parça sıkıntısına katlanırsanız anladığım kadarı ile içinize sinmiş.. Ben sizi soğutmayayım 0 537 430 75 20 metin arzu eferseniz
Birde dikkatimi çeken. Her 2 araçta 32 yıllık boya ile duruyor. Hiç i boya istemez 32 yılda

Metin Hocam hoş sohbetiniz ve desteğiniz için teşekkürler. İhtiyacım vardı konuşmaya.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri