Hyundai Country Karavan Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetfatihozturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 515
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,098
Arkadaşlar merhabalar. Hyundai country marka araç aldım karavan yapmak için. Kendi reklam atölyemiz var. Üretim halkında bilgi ve deneyimlerim doğrultusunda karavan üretimiyle alakalı uzun süredir araştırma içindeyim. Karavanımı kendi imkanlarımla yapacağım. Sizin yardım, öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Hayırlı olsun, güzel araç. Benim tavsiyem gerçek karavan aksesuarları kullanarak tamamlamanızdır. Böylelikle gerçek değerinde bir karavan elde edersiniz. Yani üç sistem dolap, Karavan ısıtıcısı, Karavan ocağı ve lavabosu, Dıştan kasetli tuvalet gibi...

Hayırlı olsun, güzel araç. Benim tavsiyem gerçek karavan aksesuarları kullanarak tamamlamanızdır. Böylelikle gerçek değerinde bir karavan elde edersiniz. Yani üç sistem dolap, Karavan ısıtıcısı, Karavan ocağı ve lavabosu, Dıştan kasetli tuvalet gibi...

Yorumunuz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapmak en doğrusu ama maddi olarak benim açımdan çok doğru olmaz :smiley: şöyle ki indel marka buzdolabı baktım 19-20 bin civarı. Bu paraları buzdolabına vermek şu anki bütçeme göre çok imkan dahilinde değil. Bunun yerine 220v ile çalışan a++ bir dolap tercih edeceğim gibi görünüyor. Klima da aşağı yukarı 17-18 bin lira. Onun yerine de aynı şekilde 220 lik bir klima takacağım gibi görünüyor. Sadece elektrik tesisatı, panel, akü vs için iyi yatırım yapıp sağlam bir sistem oluşturacağım. Perşembe günü araç çekiciyle gelecek. Cumartesi de koltuk ve camlarını sökmeye başlayacağım bakalım :smiley:

Arkadaşlar tekrar merhaba. Bugün aracı afyondan İstanbul’a getiriyorum :smiley: cumartesi günü koltuk söküm işlemlerine başlayacağım. Resimlerini de yükleyeceğim. Kendimce planlama ve ölçülendirme yaptım. Gidişata göre sizden de fikirlerinizi isteyeceğim...

Aracı tıra yüklüyoruz :smiley: C6532e24514911ac28ff5b34d58fcc46

Neden tır ile gidiyor
Motor veya mekanik bir sorun mu var

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR