Hyundai Country Karavan Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetfatihozturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 515
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,506
Sayfa sayfa okudum.
Muazzam iş.
Sonunu çok merak ettim.
ve bir de o Kulalı üçkağıtçı tenteyi gönderdi mi? :smiley:

Etiketler

Mehmet kardeşim yaklaşık bir aydır ses yok senden, inşaallah kötü bir şey yoktur,
araç ne durum da, bittimi ?
finali merak ediyoruz
Abi merhaba…
Şükür bir sıkıntı yok. Aracın benimle alakalı işleri de bitti. Kaporta boya için bekliyor ama maalesef çok yoğunlar ve dediğin gibi 1 aydır hiç fırsat bulup benim araca bakamadılar. Bayramdan sonra ya kaldı, Bakalım kaporta boya dan sonra paylaşımlara devam edeceğim inşallah…

Sayfa sayfa okudum.
Muazzam iş.
Sonunu çok merak ettim.
ve bir de o Kulalı üçkağıtçı tenteyi gönderdi mi? :smiley:
Merhaba. Teşekkür ederim çok uğraştık ama muazzam oldu bence de… Hatta paylaşmadığım detaylar var daha en sonunda paylaşacağım onlarla birlikte daha çok ortaya çıkacak iş…
Kula Tente - Orhan Beler i avukat tutup mahkemeye verdim :smiley: davamız başladı. Savunma olarak ilk başta benim adıma eski tarihli bir fatura kesip işi teslim ettim diye savunma sunmuş :smiley: ama şöyle bir durum var bana yapmadığı işin faturasını kesip delil olarak sunacağını mesaj olarak yazmış sağolsun :smiley: neyse mahkemeliğiz bakalım…

Fatura veya irsaliyede imzanız var mı. Yada teslim tutanağı gibi bişey imzaladınız mı?
Mesaj veya WhatsApp gürüşmelerine pek itibar edilmiyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatura veya irsaliyede imzanız var mı. Yada teslim tutanağı gibi bişey imzaladınız mı?
Mesaj veya WhatsApp gürüşmelerine pek itibar edilmiyor.

İmzam yok. Bana ulaştığına dair bir belge yok. Kargo fişi teslim tutamağı vs yok. Zaten ürün yapılmadı nasıl bana ulaşsın :smiley: ve bunların hepsi de yazışmalarda mevcut. Açık açık yapmadığı işe fatura keseceğini ve delil olarak kullanacağını yazdı bana. Bende de yolladığın paralarım dekontları vs mevcut. İşi yapmadığına dair yazışmalar mevcut… bakalım sonucu bekliyorum bende

İspat yükü karşı tarafta olduğundan sorun olmayacağını düşünüyorum. Kolay gelsin

İspat yükü karşı tarafta olduğundan sorun olmayacağını düşünüyorum. Kolay gelsin

Allah kimseyi art niyetli insanlarla karşılaştırmasın. Maddi olarak hiçbir beklentim yok. Zaten avukat tı noterdi mahkeme harcıydı baya para harcadım. Sırf bu tarz insanlar cezasını bulsun diye. Avukat muhtemelen ümüğünü sıkar maddi olarak. Yoksa ben o paraları zarar olaral kabul ettim

Merhaba. Teşekkür ederim çok uğraştık ama muazzam oldu bence de… Hatta paylaşmadığım detaylar var daha en sonunda paylaşacağım onlarla birlikte daha çok ortaya çıkacak iş…
Kula Tente - Orhan Beler i avukat tutup mahkemeye verdim :smiley: davamız başladı. Savunma olarak ilk başta benim adıma eski tarihli bir fatura kesip işi teslim ettim diye savunma sunmuş :smiley: ama şöyle bir durum var bana yapmadığı işin faturasını kesip delil olarak sunacağını mesaj olarak yazmış sağolsun :smiley: neyse mahkemeliğiz bakalım…
Burada açtığınız konunun ve yazışmaların bir etkisi olur mu acaba?
Kolaylıklar diliyorum, Kulalı üçkağıtçının tarafı işin nazar boncuğu olmuş gibi görünüyor.
Geri kalan kısımda müthiş iş çıkarmışsınız.

Burada açtığınız konunun ve yazışmaların bir etkisi olur mu acaba?
Kolaylıklar diliyorum, Kulalı üçkağıtçının tarafı işin nazar boncuğu olmuş gibi görünüyor.
Geri kalan kısımda müthiş iş çıkarmışsınız.
Teşekkür ederim. Evet tenteci bu süreçte canımı sıkan tek şey oldu diyebilirim. Daha da önemlisi memlekette adam gibi dürüst esnaf bulmanın ne kadar zor olduğunu, insanların üç kuruş için şereflerinden vazgeçtiğini ve daha da önemlisi kimseye güven kalmadığını bir kez daha görmüş oldum ve bu canımı çok sıktı….

Dün gelen dolabımın provasını bugün yaptım ufaktan :smiley:
B1EEB7DC F905 4A6B 8538 2E8CFD4A69CF
CED6A504 6284 4B88 A38D 0A9C49B1C51D
F36B7580 DF07 4C0A BAED 584C6B336B10
B28C81B3 C1DB 4A25 A6ED 1B4DD1DBE2E0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,419
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri