İstanbul - Eskişehir - Afyonkarahisar - Konya - Mersin - Niğde - Nevşehir - Kayseri - Sivas - Tokat - Samsun

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adigekuzeyli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,708
Hızlı tren garı otopark çok temiz çok ucuz. Ce8c373b0302aefdec16ba79b41aa1a5

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kent parka gittik içindeki plajida Corona dan dolayı bosaltilinca Sazova parkı ile karşılaştırıldığında hiç bişey yok balmumu heykelleri de restorasyon yapılıyor ver elini Afyonkarahisar.
Şu anda Afyonkarahisar dayız gezecek ve kalacak yer önerilerinizi bekliyorum acil.

Ea5c156298c3616203e3278f02213d0a Bae60f19f57c1730fa87fc8386dd19b8

Son düzenleme:

Afyon'da kaymak, sucuk,kaplıca, mermer ocağı dışında birşey yok sanırım.
Aynen dediğin gibi.ulu camiye gittik kapalı, kaleye çıkalım dedik kale yolu çevresinde oturanlar, Eskişehirin insanlarını gördükten sonra çok tuhaf geldiler. Özellikle o civarin erkekleri dikkatimi çekti kaleye cikanla çıkıyor, inenle iniyorlar. Herhalde kaleyi çok sevdiklerinden değil dikkatli olmak lazım. Afium outlete gittik AVM güzel fakat avmler pek ilgimi çekmiyor.
Eskişehirin insanlari gerçekten çok modern ve medeni vede sıcakkanlı ben Eskişehir i ve Eskişehir lileri sevdim. Yarın Konya dayız Allah izin verirse.

Aynen dediğin gibi.ulu camiye gittik kapalı, kaleye çıkalım dedik kale yolu çevresinde oturanlar, Eskişehirin insanlarını gördükten sonra çok tuhaf geldiler. Özellikle o civarin erkekleri dikkatimi çekti kaleye cikanla çıkıyor, inenle iniyorlar. Herhalde kaleyi çok sevdiklerinden değil dikkatli olmak lazım. Afium outlete gittik AVM güzel fakat avmler pek ilgimi çekmiyor.
Eskişehirin insanlari gerçekten çok modern ve medeni vede sıcakkanlı ben Eskişehir i ve Eskişehir lileri sevdim. Yarın Konya dayız Allah izin verirse.

Afyon da termal banyo tedavisi haricinde, konaklamaya değecek bir şey yok malesef , afyonlu "valla talla kafa haşgeşli " dedimi hemen kaç ordan

Konya Karatay karavan parkindayiz De3fd595f31b14b5dd1ee447a463c8f8 725c8240778b88d91c4c2d3dfb61923f 0b6cf5ded8b4718aa437fb63b6e751ed

Yazıklar olsun kamp guvenlik elemanı ve amirine. Öyle ayrımcılık varmı tam tersine. Elin ecnebisi yanına dostunu alır gelir hiç bişey sorulmaz, ama biz 25 yıllık esimizle geliriz kimlik sorgulama. Neymiş efendim onunki karavan 3 üncü resimde görüyorsunuz onun Arabası sadece benim kamperimden 40 cm uzun başka dışta hiç karavan izi yok hatta benim kamperin üzerinde 2 adet güneş paneli var.... Neyse yazıklar olsun güvenliğe de ona emir veren mudurede ve onu müdür yapan baskanada.

Son düzenleme:

Konya Karatay karavan parkindayiz De3fd595f31b14b5dd1ee447a463c8f8 725c8240778b88d91c4c2d3dfb61923f 0b6cf5ded8b4718aa437fb63b6e751ed

Yazıklar olsun kamp guvenlik elemanı ve amirine. Öyle ayrımcılık varmı tam tersine. Elin ecnebisi yanına dostunu alır gelir hiç bişey sorulmaz, ama biz 25 yıllık esimizle geliriz kimlik sorgulama. Neymiş efendim onunki karavan 3 üncü resimde görüyorsunuz onun Arabası sadece benim kamperimden 40 cm uzun başka dışta hiç karavan izi yok hatta benim kamperin üzerinde 2 adet güneş paneli var.... Neyse yazıklar olsun güvenliğe de ona emir veren mudurede ve onu müdür yapan baskanada.
İlk okuduğum da vay terbiyesizler , misafire böyle davranılır mı dedim , ancak enine boyuna düşününce "konya gibi yerde " karavancı olmayanları kimlik sormadan buraya alırsanız , FUHUŞ alır başını gider , sizde burada eşinizle rahatça konaklıyamazsınız , hiç şüphesiz aynı görevlerde olsak bizde aynı uygulamaya giderdik , bu nedenle karavancı olmayanlara yapılan kimlik sorgulamasını hoş görmenizi dilerim , bu güzel tesiste yapılan bu uygulama bence doğru gibime geliyor , ne dersiniz .

İlk okuduğum da vay terbiyesizler , misafire böyle davranılır mı dedim , ancak enine boyuna düşününce "konya gibi yerde " karavancı olmayanları kimlik sormadan buraya alırsanız , FUHUŞ alır başını gider , sizde burada eşinizle rahatça konaklıyamazsınız , hiç şüphesiz aynı görevlerde olsak bizde aynı uygulamaya giderdik , bu nedenle karavancı olmayanlara yapılan kimlik sorgulamasını hoş görmenizi dilerim , bu güzel tesiste yapılan bu uygulama bence doğru gibime geliyor , ne dersiniz .
Olayi anlatmak uzun alacağı için öyle düşünmekle haklısın. Ben güvenlik le mücadele ederken başka karavanci transit giriş yaptı daha sonraki konuşmamızda neden onlara evlimi dostumu diye sormadın deyince lafı kivirdi onunki karavan olduğu açıkça belli dedi. Demek ki evli _ dost hayatı yaşayan değil zengin karavanci fakir karavanci ayrımı var. Hatta içeri girdikten sonra komşu anlattı artık küçük kamperlerle gezenler de var baksanıza arabasında güneş paneli bile var alın dedim ama kabul etmediler dedi.

Olayi anlatmak uzun alacağı için öyle düşünmekle haklısın. Ben güvenlik le mücadele ederken başka karavanci transit giriş yaptı daha sonraki konuşmamızda neden onlara evlimi dostumu diye sormadın deyince lafı kivirdi onunki karavan olduğu açıkça belli dedi. Demek ki evli _ dost hayatı yaşayan değil zengin karavanci fakir karavanci ayrımı var. Hatta içeri girdikten sonra komşu anlattı artık küçük kamperlerle gezenler de var baksanıza arabasında güneş paneli bile var alın dedim ama kabul etmediler dedi.

İnşallah en kısa zamanda , bir motokaravan sahibi olursunuz diyerek , siz de haklısınız diyeyim .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR