İstanbul - Eskişehir - Afyonkarahisar - Konya - Mersin - Niğde - Nevşehir - Kayseri - Sivas - Tokat - Samsun

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adigekuzeyli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,711

Sille barajı Konya A2390fabae72c52e322cc87a2ac28502

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kelebek bahçesi kapalı imiş. Kyota Park tavsiye edilmedi. Hayvanat bahçesi. 39600309cc87486ebe2558eb9de8f7a7

İyi gezmeler dilerim. Adınıza üzüldüm. Kişi evli olsa ne olur olmasa ne olur? Kim ki namus bekçiliği yapmaya çalışıyorsa en namussuzu odur ben bunu bilirim. Bir eskişehirli olarak tekrardan iyi gezmeler dilerim.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi gezmeler dilerim. Adınıza üzüldüm. Kişi evli olsa ne olur olmasa ne olur? Kim ki namus bekçiliği yapmaya çalışıyorsa en namussuzu odur ben bunu bilirim. Bir eskişehirli olarak tekrardan iyi gezmeler dilerim.

Dinimize göre evli olmadan "zina olur " karavan formunda bunumu tartışacağız , herkes kendi inandığı gibi yaşasın tamam da , kurallara da saygılı olalım . Öküzün altında buzağı aramayın .

Aynen dediğiniz gibi karavan forumunda dini mi tartışacağız. Vatandaş burada kendisine uygulanan çifte standarttan bahsetmiş, bunun zinayla dinle ne alakası var? Ayrıca mesele din ise herkesin günahı kendisine.

Ayrıca kurallara saygılı olmadığımı nereden çıkardınız? Eğer bu uygulama herkese yapılıyorsa hoş karşılamasam bile kabul ederim, ancak beyefendinin beyanına göre haksızlık yapılmış. Kurallardan kastınız dini kurallar ise sizin de anayasaya saygılı olmanızı beklerim.

Çok teşekkür ederim. Bana göre kabahat zabıta müdüründe, esas kabahat ise onu zabıta müdürü yapanda.

Dinimize göre evli olmadan "zina olur " karavan formunda bunumu tartışacağız , herkes kendi inandığı gibi yaşasın tamam da , kurallara da saygılı olalım . Öküzün altında buzağı aramayın .
Süleyman abı konuyu tam anlamamisin mesele zina ise din ise elin ecnebisi girmiş ve içkisini içiyor. O zaman oda sarhoş olup birilerine zarar verebilir mesele benim arabamı küçük görüp sorguya çekmesi anlamam için sunuda soyleyim. Eğer benim altım da dukato gibi minibüs olsaydı afedersiniz yanında orospu da olsa sormuyor...

Süleyman abı konuyu tam anlamamisin mesele zina ise din ise elin ecnebisi girmiş ve içkisini içiyor. O zaman oda sarhoş olup birilerine zarar verebilir mesele benim arabamı küçük görüp sorguya çekmesi anlamam için sunuda soyleyim. Eğer benim altım da dukato gibi minibüs olsaydı afedersiniz yanında orospu da olsa sormuyor...

@adigekuzeyli

%100 haklısınız , ben başkan veya yetkili olsam , bu karavanparka eş olmayan çiftleri almam aileler müstesna (zinaya ve fuhşa kimlik kontrolu yaparak ) kapı açmam , alkola ve şarhoşluğa müsade etmem , eleştirinizde çok haklısınız ,

@adigekuzeyli mutabıkmıyız aynı görüştemiyiz

Not :yukardaki bu mesaj sadece @adigekuzeyli ye hitaben yazılmıştır , cevab kendisinden beklenmektedir

Din günah işlerine girersek faiz de zina gibi günahtır, sigorta yaptirmakta.
Şeriat kurallarini uygularsak kampa girecek kimseyi bulamayiz.
İşime gelen günah dersek o başka tabii.
Hayırlı yolculuklar

İnsanlar evli de yaşayabilir bekar da... Kime ne anlamıyorum.
İnsanların belden aşağısının hesabını yapmaya ne meraklı bu toplum.
Kesinlikle ben olsam Cimer'e şikayet ederdim.

Ormanya'da da benzeri bir uygulama var,
Ve bu uygulama bireysel hak ve özgürlüklere aykırı.
Hiçkimse evli yaşamak zorunda değil.
Evli yaşamayı seçmeyebilir ve evli gezmeyebilirsiniz.
Bu bir medeni özgürlük.
Yani evli olanın hakkı hukuku kadar,
Evli olmayanın da hakları var.
Gerçek bu.

@adigekuzeyli

%100 haklısınız , ben başkan veya yetkili olsam , bu karavanparka eş olmayan çiftleri almam aileler müstesna (zinaya ve fuhşa kimlik kontrolu yaparak ) kapı açmam , alkola ve şarhoşluğa müsade etmem , eleştirinizde çok haklısınız ,

@adigekuzeyli mutabıkmıyız aynı görüştemiyiz

Not :yukardaki bu mesaj sadece @adigekuzeyli ye hitaben yazılmıştır , cevab kendisinden beklenmektedir
Benim dini bakış açım şöyle, insan doğaya, hayvanlara, insanlara kısaca çevresindekilere zarar vermediği sürece ne halt ederse etsin. Kişinin sevabida gunahida kendinedir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.