İstanbulda Açık Havada Yürüyüş Yapmak İster Misiniz? Ilk Etkinlik: 25 Eylül Pazar Heybeliada

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilk@er Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,522

ilk@er

Yeni Üye
İstanbulda açık havada yürüyüş ile ilgilenen arkadaşlar
öncelikle ayda bir daha sonra isteğe bağlı artabilecek sıklıkta etkinlikleriniz varsa katılmak istiyorum,
Yoksa ya siz organize edin biz gelelim.
veya aşağıdaki geçici bir plana göre birlikte gidelim

Geçici plan:
Yürüyüş Mekanı: Heybeliada
Buluşma yeri: Bostancı Şehir Hatları Vapur İskelesi veya Heybeli iskelesi;
Yürüyüş süresi: 3 saat
Tarih: 25 Eylül Pazar
Bostancı da Toplanma Saati: şimdilik 10:30
Kalkış: 11.00
(19 Eylül de çıkacak kış tarifesine göre güncelleyeceğim)
Heybeli
Harita
Heybeli2

Son düzenleme:

Etiketler
Bugün çıkan Yeni Vapur tarifesinde Pazar saat 11 de Bostancı dan kalkış saati değişmemiş.

Bostancı da Toplanma Saati: 10:30
Vapurun Kalkış saati: 11.00

Katılmak isteyenler son günü mü bekliyor belki daha iyi bir alternatif çıkar diye bilemedim.

Konu ne pandemi ne de ekonomi

Piyasada ücretli yürüyüşlere katılım varken

bu ücretsiz yürüyüşe bile katılmak yerine başka tercihleriniz olmalı

410 kişi görüntülemiş, yanıt yok

Hiç yorum yapmayanların düşüncelerini merak ettim

Kendi kendime, kafamın estiği yere gitmek varken, bir rehbere ihtiyaç duymayan bir yürüyüşe katılmayı mantıksız bulduğum için ilgimi çekmedi.

İstanbulda açık havada yürüyüş ile ilgilenen arkadaşlar
öncelikle ayda bir daha sonra isteğe bağlı artabilecek sıklıkta etkinlikleriniz varsa katılmak istiyorum,
Yoksa ya siz organize edin biz gelelim.
veya aşağıdaki geçici bir plana göre birlikte gidelim

Geçici plan:
Yürüyüş Mekanı: Heybeliada
Buluşma yeri: Bostancı Şehir Hatları Vapur İskelesi veya Heybeli iskelesi;
Yürüyüş süresi: 3 saat
Bostancı da Toplanma Saati: şimdilik 10:30
Kalkış: 11.00
(19 Eylül de çıkacak kış tarifesine göre güncelleyeceğim)Ekli dosyayı görüntüle 639966Ekli dosyayı görüntüle 639968Ekli dosyayı görüntüle 639969

Almanya’da arkadaṣlarla ara sıra doğa yürüyüṣleri yaparım. Bazen aynı yerleri iki üç defa gezdiğimiz de olur. Tanıdık insanlarla yürümek zevkli oluyor.

Bir kaç defa da Münih dahil bir kaç ṣehirde gece yürüyüṣlerine katıldım. Yürüyüṣlerde gezilen yerlerin tarihini iyi bilen rehberler vardı ve çok ilginç bilgiler verdiler ve güzel yürüyüṣler oldu. Gece yürüyüṣüne katıldığım yerleri ṣimdi çok daha iyi tanıyorum. Gece yürüyüṣlerine katılım genellikle paralıydı.
Bir arkadaṣım doğum gününde organize ettiği rehberli bir gece gezisine arkadaṣlarını davet etmiṣti.

Bugün çıkan Yeni Vapur tarifesinde Pazar saat 11 de Bostancı dan kalkış saati değişmemiş.

Bostancı da Toplanma Saati: 10:30
Vapurun Kalkış saati: 11.00

Katılmak isteyenler son günü mü bekliyor belki daha iyi bir alternatif çıkar diye bilemedim.

Konu ne pandemi ne de ekonomi

Piyasada ücretli yürüyüşlere katılım varken

bu ücretsiz yürüyüşe bile katılmak yerine başka tercihleriniz olmalı

410 kişi görüntülemiş, yanıt yok

Hiç yorum yapmayanların düşüncelerini merak ettim
ben katılmak istiyorum.
şimdi hava durumunu da kontrol ettim bol güneşli bir pazar yürüyüşü neden olmasın
Daha önceleri de aşırı yağışlı olmadığı sürece açık havada pek çok yürüyüşe katılmıştım

Son düzenleme:

ben katılmak istiyorum.
şimdi hava durumunu da kontrol ettim bol güneşli bir pazar yürüyüşü neden olmasın
Daha önceleri de aşırı yağışlı olmadığı sürece açık havada pek çok yürüyüşe katılmıştım

Hoşgeldiniz,
Pazar sabahı görüşmek üzere,

1) Pazar sabahı 10:30 da Bostancı Vapur iskelesinden girince solda Kış Tarifesi program kitapçıklarının olduğu dağıtım noktasında mı görüşelim

2)veya Heybeliada vapur çıkışında hemen soldaki Heybeliada Askeri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı parmaklıklarınıın önünde mi ?

Hoşgeldiniz,
Pazar sabahı görüşmek üzere,

1) Pazar sabahı 10:30 da Bostancı Vapur iskelesinden girince solda Kış Tarifesi program kitapçıklarının olduğu dağıtım noktasında mı görüşelim

2)veya Heybeliada vapur çıkışında hemen soldaki Heybeliada Askeri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı parmaklıklarınıın önünde mi ?
Teşekkür ederim
Bostancı daki adalar vapur iskelesinde pazar sabahı 10.30 da görüşmek dileğiyle

Katılımı artırmak için gelebilecek olanlarla duyuruyu paylaşmamı ister misiniz?

Son düzenleme:

Teşekkür ederim
Bostancı daki adalar vapur iskelesinde pazar sabahı 10.30 da görüşmek dileğiyle

Katılımı artırmak için gelebilecek olanlarla duyuruyu paylaşmamı ister misiniz?

tabii, neden olmasın

herkese açık bu etkinliğe ne kadar fazla katılım olursa o kadar iyi olur bence de

bu arada gezenbilir deki gelemeyen arkadaşlar,

tanıdıklarınıza söyleyin belki onlar gelmek isteyebilir

Son dakika notları:

Kahvaltınızı evde yapmanızı, yürüyüş molaları için ise yanınıza içecek, atıştırmalık kuruyemiş, sandviç, meyve almanızı öneriyorum

(Bostancı daki Adalar vapur iskelesi yakınındaki Migros veya Heybelida Carrefour gibi marketler den de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz)

Heybeliada dan Bostancı ya tahmini dönüş saati olarak (MaviMarmara ile kalkış ) 17:05 , 18:20 veya 19:05 i seçebiliriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR