İstanbul'un Göbeğinde Karavan Isyanı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan feridun.kurt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,061

feridun.kurt

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0

varsa o bölgeyi kullanan arkadaşlar lütfen karavancılığa bu lekeyi sürmeyin özellikle çekme karavan kullancıları sonra her yerde tepki görüyoruz.
 

Etiketler
karavan

varsa o bölgeyi kullanan arkadaşlar lütfen karavancılığa bu lekeyi sürmeyin özellikle çekme karavan kullancıları sonra her yerde tepki görüyoruz.
Bende tam tersini düşünüyorum. Aylık ödeme çok az, yer yok. Günlük karavan ücreti çok fazla.
Maltepe parkta uzun kalmaya sınır getirilmeli ve herkes faydalanmalı.
 

Bende tam tersini düşünüyorum. Aylık ödeme çok az, yer yok. Günlük karavan ücreti çok fazla.
Maltepe parkta uzun kalmaya sınır getirilmeli ve herkes faydalanmalı.
Tamamen katılıyorum

Haberlerde geçen asıl sorun Orhangazi şehir parkı değil, sahil şeridindeki ücretsiz cepleri istila ettiler, şikayet konusu o, istilanın bahanesi olarak da Orhangazi şehir parkının fiyatlarını öne sürüyorlar. Ceplerde artık boş yer yok.

 

Haberde ki vatandaş kendine göre düşünerek konuşmuş. Ancak yetkili vasfındakiler azcık at gözlüklerin açılarını genişletseler hem bütçeyede ek katkı olacak. Çözüm odaklı değil, sorun odaklı yaklaşımlar üretiliyor.

Ankara'da da yapıldı gayet güzel ama. 10-20 tane çekmesi adam aylık kapatıyor adam gecekondudan farkı kalmıyor en sonunda.

Karavancıda biri dürtene kadar karavankondusunu yola düzüyor.

Boş yer mi yok belediyeye. Yapsa 100 araçlık park alanı. Adam gibi koy ücretini. Herkes faydalansın.

Yabancı karavancıya tavsiye edecek adam gibi yer yok Ankara'da. Belediyeye ait güzel iki noktada boş yer yok zaten aylık kiralayanlardan.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,084
Mesajlar
1,513,110
Kayıtlı Üye Sayımız
171,730
Kaydolan Son Üyemiz
SGSG

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status