İtalya Da Karavan Kiralama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,727

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Merhaba arkadaşlar
Bir hafta karavanla İtalya kıyılarını gezmek istiyoruz
İtalya da karavan kiralayabilirmiyiz
Yada türkiyeden kiralayıp yunanistan üzerinden arabalı feribot ile gidelim diyoruz
Bu konuda bilgisi olan varmı

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Kiralık araçla yurtdışına çıkış izni verilmeyecektir diye tahmin ediyorum. Şirketler size noterden çıkış izni vermeyecektir.

Yurtdışından kiralamak gerekecek, oraya yoğunlaşın derim.

Ben geçen sene Almanya’da kiraladım karavan. İtalya’da da kiralandığını biliyorum. Bizim gezimiz gayet keyifli geçti diyebilirim. Çoğunluk bilgiyi asli-ilker kızmaz çiftinin instagram paylaşımlarından edinmiştim. Benim rotam biraz farklıydı. Romantik rota üzerinde, tamamına yakını köy yollarından olacak şekilde gezdim. Bahsettiğim arkadaşlar bu sene de sicilyada karavan kiraladılar.
Ancak şunu bilmenizi isterim ki tüm harcamaların € ile yapılması biraz pahalıya patlıyor. Özellikle de yaz sezonunda...
Umarım keyfinizce gezme fırsatı bulursunuz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Facebook grubunda paylaşmışlar
Almanyadan harika bir motokaravanı günlüğü 85 euro dan kiralayıp,İtalyaya gitmişlerdi
Yani 540 tl falan
Türkiye de dökük karavanları bu fiyata kiralıyorlar

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Geri