İzmir’de Karavan Firması Önerisi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezipbilmek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,773

gezipbilmek

Yeni Üye
Uzun zaman sonra yeniden merhaba. 2 yıl önce transporter’ımı hem günlük kullanım hemde yarı karavan yapıp ilk seyehatten bu işten vazgeçmiştim. Bunla alakalı uzun bi değerlendirme konusu da yazacağım.
Şimdi ise çekme karavan almayı planlıyorum. İzmir’de ikamet ediyorum. Mümkün olursa yarın ( pazar ) gidip bir karavan firmasında çekme karavan incelemek kafamdaki sorulara üreticisinden cevap almak istiyorum. İzmir de bu işi yapan bir firma önerisi yaparsanız çok memnun olurum.

.
bir karavan firmasında çekme karavan incelemek kafamdaki sorulara üreticisinden cevap almak istiyorum

Türkiye’de karavan üretimine kurumsal ve sistematik bir yaklaşımın olmadığı gerçeğinden yola çıkarsak, herşeyin el yordamıyla yapıldığını kabul etme durumundayız. Böyle butik yapılı üreticilerin yönlendirmelerinin hangi kalite ve amaçlara hizmet edebileceği de zor bir soru olmamalı ?

Bilmem yakınlarınızdaki tecrübeli karavancıları sorularınız için daha tarafsız ve kompetent bulmamak için bir sebebiniz var mıydı ?
Onlar nereye basarsanız damdan düşebileceğinizi de bilirler..😉

T6 karavanınızdan var geçme gerekçelerinizi merakla bekliyor olacağım..🙂

Son düzenleme:

.

Türkiye’de karavan üretimine kurumsal ve sistematik bir yaklaşımın olmadığı gerçeğinden yola çıkarsak, herşeyin el yordamıyla yapıldığını kabul etme durumundayız. Böyle butik yapılı üreticilerin yönlendirmelerinin hangi kalite ve amaçlara hizmet edebileceği de zor bir soru olmamalı ?

Bilmem yakınlarınızdaki tecrübeli karavancıları sorularınız için daha tarafsız ve kompetent bulmamak için bir sebebiniz var mıydı ?
Onlar nereye basarsanız damdan düşebileceğinizi de bilirler..😉

T6 karavanınızdan var geçme gerekçelerinizi merakla bekliyor olacağım..🙂
Cevap için teşekkür ederim. Demek istediklerinizi anlıyorum. İzlediğim videolarda (yerli-yabancı) çekme karavan konusunda net sorular ve üreticilerin vereceği satış odaklı cevaplara az çok hakimim ancak, karavan ı canlı canlı görüp hem bu mecrada hem orada aklımdakileri net bi şekle sokabilirim diye düşünüyorum. Zira burada da onlarca konu ve verilen cevapları okudum. Aynı şeyleri sormuş olmak istemiyorum. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR