Iddalı Bir Karavan Projesine Başlıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cem bilgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,938
.
Teoman bey, bir konu ne kadar üfürük olsa da benim böyle her başlığa atlamam, Corona’dan eve tıkılmış daral ruhlu bir emeklilikle açıklanabilir.
Geyik bağımlılığı yani..

Siz neme lazım yine de o ayakları yere basan soğukkanlılığınızı koruyup bana uymayın derim. 😊
Çünkü siz ne de olsa hala çalışma hayatındasınız..

Son düzenleme:

Etiketler

Karavan dönüṣümleri belli bir aṣamadan sonra sabitlenirken konunun nasıl biteceğini bilmek mümkün değil.

Bu baṣlıkta alıṣagelmiṣin dıṣında bir ҫalıṣma var. Özellikle bu türlü baṣlıkları da sabitleyerek bir süre göz önünde durmalarını sağlamak bence faydalı. Böyle ҫalıṣmalardan da öğrenebileceğimiz ṣeyler olabilir.

Iҫinde bulunduğumuz bu zor günlerde mecbur olmadıkҫa evden ҫıkmıyorum. Ҫalıṣmalarına ara veren veya devam etmeyen üylerinde önemli nedenleri olabilir.

Ben ṣiṣeye dolu tarafından bakıyorum.

Hüseyin bey, diğer sabitlenmiş konularda olduğu gibi iyi ya da kötü biir çalışma olsaydı emeğe saygı derdim,ilginç bulmazdım.Ancak bu konuyu ciddiye alıp cevap yazanlar bile pişman:confused:

Eski konuları okurken denk geldim.

Sahi, bu arkadaş neden birdenbire ortadan kayboldu? 🙂

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR