İğneada Ücretsİz Kamp Alanİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kenjiro Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,653

Kenjiro

Ana Kamp
Arkadaşlar merhaba,

Muhtemelen bilen biliyordur hatta öncesinde konu açılmış da olabilir bakmadım paylaşmak istedim İğneada da direk plajın içine çadır kurduk alan geniş suyu tertemiz halı gibi plajın sadece eksiği bakimsizligi ve WC dir onun dışında 10 numara bir yer İğneada dan limana doğru giderken 500 MT kadar ileride longoz rest. Geçince hemen plaj birkaç tane dogaclama foto atayım 22359313a3d91dcabe4524764eed6635 131a9d94e70f8ab85446e53ea80af8f1 Dcdd66107491bde1b260c5c1b11705e8 5af34cb2486e3dbf016affb27e73fd89

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Konu için teşekkür ederim. Aslında wc ve duşa yerel yönetimler sahip çıksa, 4 duş, 4 wc, 4 soyunma kabini koysalar turizm bile gelişir. Yerel esnafa da yarar.

Hocam 33 km link plajı yerel yönetim heba ediyor mis gibi kum ve deniz ama bakımsızlıktan geberiyor maalesef

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR