Igo 2016 Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 340
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 100,731
yakın zamanda italyaya gideceğiz. italya haritasını rica edebilirmiyim? Bir de sorum şu; italyadan internet olmadan gps i kullanabilirmiyiz yoksa sadece cevrimdışı harita olarak mı kullanabiliriz? çok teşekkür ederim.

Etiketler
yakın zamanda italyaya gideceğiz. italya haritasını rica edebilirmiyim? Bir de sorum şu; italyadan internet olmadan gps i kullanabilirmiyiz yoksa sadece cevrimdışı harita olarak mı kullanabiliriz? çok teşekkür ederim.
Buyrun; İTALYA.rar

sorunuzun cevabı;
internet olmadan gps kullanmak ile çevrimdışı harita kullanmak aynı şeydir:smiley:
gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz fakat italya dışında kullanamazsınız.
mesela haritayı yükledikten sonra türkiyeden italya ya güzergah çizemezsiniz, aradaki ülkelerde gerekir, sadece italya sınırları içerisinde iken kullanabilirsiniz.

Selamlar,
Temmuz ayı başından itibaren 2 hafta boyunca kendi aracımla Yunanistan-Bulgaristan-Sırbistan-Bosna Hersek-Hırvatistan-Karadağ-Arnavutluk ve Makedonya ya seyahatim oldu. Navigasyon olarak haritalarını buradan sağladığım igoyu kullandım ve hemen hemen hiç sıkıntı yaşamadım. Haritaları paylaşan utkubilal arkadaşıma tekrar çok teşekkürler.
Rota üzerindeki ülkeler, yollar vs sorusu olan arkadaşlar bana yazabilirler.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Herkesin yolu açık olsun.

Özkan hocam hırvatistanı verdi sağolsun,

ama bu seferde İTALYA gerekli oldu...

mümkünse İTALYA yıda verirseniz sevinirim,

şimdiden teşekkürler

Selamlar,
Temmuz ayı başından itibaren 2 hafta boyunca kendi aracımla Yunanistan-Bulgaristan-Sırbistan-Bosna Hersek-Hırvatistan-Karadağ-Arnavutluk ve Makedonya ya seyahatim oldu. Navigasyon olarak haritalarını buradan sağladığım igoyu kullandım ve hemen hemen hiç sıkıntı yaşamadım. Haritaları paylaşan utkubilal arkadaşıma tekrar çok teşekkürler.
Rota üzerindeki ülkeler, yollar vs sorusu olan arkadaşlar bana yazabilirler.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Herkesin yolu açık olsun.
Merhaba ;

Gezi fotolarından da paylaşabilirseniz , memnun olurum . Ben de benzer bir rota yaptım . Atladığımız yerler(??) nereler , bir sonraki Gezgin'e bir faydamız da olur böylece ;) Yeni bir konu başlığında bekliyoruz :smiley::smiley:

Merhabalar,

Birkaç gün sonra memleket Bulgaristana gidiceğim tekrar. Haritayı güncelleyelim ne olur ne olmaz. Bulgaristan güncel haritasını paylaşabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle herkese selamlarimi sunarim. Araniza yeni katildim. Benim aracimda android isletim sistemli bir multimedia sistemim var. Surumu 5.0 olmasi lazim. Icerisine cracklanmis basarsoft un igo navigasyon sistemi yuklenmis. Ama harita olarak sadece Turkiye vardi. Ben isvecte yasiyorum ve yurda arabayla gidip geliyorum. Ben internetten bir kac harita buldum yukledim kimi calisti kimi calismadi ama haritalar cok eski 2013 sanirim. Öncelik olarak gectigim ulkeler ve altarnatif olarak kullanabilecegim ulkeler var. Bunlari siralayacak olursak.
1. Danimarka
2. Almanya.
3. Avusturya. (Altarnatif yol)
4. Cek cumhuruyeti
5. Solavakya (Cek ile Macaristan arasindaki ulke)
6. Macaristan
7. Sirbistan
8. Bulgaristan
9. Yunanistan (Altarnatif Yol)
10. isvec ( Burasi önemli)
Bunlarin bana haritalari lazim elinizde varsa ve nasil yukleyecegim konusunda yardimci olursaniz sevinirim. Sd kar ta degil direk cihaz hafizasina yuklu cihazda usb girisi mevcut. Bunu nasil sd karta aktarabilirim cunku cok yer kapliyor cihazda bazan cihaz kayisi kopariyor. Yardimlarinizdan öturu simdiden tesekur ederim.

Öncelikle herkese selamlarimi sunarim. Araniza yeni katildim. Benim aracimda android isletim sistemli bir multimedia sistemim var. Surumu 5.0 olmasi lazim. Icerisine cracklanmis basarsoft un igo navigasyon sistemi yuklenmis. Ama harita olarak sadece Turkiye vardi. Ben isvecte yasiyorum ve yurda arabayla gidip geliyorum. Ben internetten bir kac harita buldum yukledim kimi calisti kimi calismadi ama haritalar cok eski 2013 sanirim. Öncelik olarak gectigim ulkeler ve altarnatif olarak kullanabilecegim ulkeler var. Bunlari siralayacak olursak.
1. Danimarka
2. Almanya.
4. Cek cumhuruyeti
6. Macaristan
7. Sirbistan
8. Bulgaristan
Bunlarin bana haritalari lazim elinizde varsa ve nasil yukleyecegim konusunda yardimci olursaniz sevinirim. Sd kar ta degil direk cihaz hafizasina yuklu cihazda usb girisi mevcut. Bunu nasil sd karta aktarabilirim cunku cok yer kapliyor cihazda bazan cihaz kayisi kopariyor. Yardimlarinizdan öturu simdiden tesekur ederim.

1. Danimarka
2. Almanya.
4. Cek cumhuruyeti
6. Macaristan
7. Sirbistan
8. Bulgaristan
merhaba, kullandığınız cihazın ana hafızasına girip igo/content/map içine indirdiğiniz klasörün ilgili klasöründekileri atın, diğerleride aynı şekilde ilgili klasörleri bulup atın.
sd karta taşımanız zor olur, programın içindeki kodlarla değişiklik yapmak gerekiyor, çalışacağının garantisi yok, hiç çalışmayabilir de program, cihazınızın ana hafızası ne kadar sa o kadar harita koyun, ram' ide düşüktür büyük bir ihtimal, kayışı koparmasının sebebi budur, android telefonunuz varsa onda çalıştırın daha iyidir.

1;DANİMARKA.rar
2;ALMANYA.rar
3;AVUSTURYA.rar
4;ÇEKOSLOVAKYA.rar
5;SLOVAKYA.rar
6;MACARİSTAN.rar
7;SIRBİSTAN.rar
8;BULGARİSTAN.rar
9;YUNANİSTAN.rar
10;İSVEÇ.rar

merhaba, kullandığınız cihazın ana hafızasına girip igo/content/map içine indirdiğiniz klasörün ilgili klasöründekileri atın, diğerleride aynı şekilde ilgili klasörleri bulup atın.
sd karta taşımanız zor olur, programın içindeki kodlarla değişiklik yapmak gerekiyor, çalışacağının garantisi yok, hiç çalışmayabilir de program, cihazınızın ana hafızası ne kadar sa o kadar harita koyun, ram' ide düşüktür büyük bir ihtimal, kayışı koparmasının sebebi budur, android telefonunuz varsa onda çalıştırın daha iyidir.

1;DANİMARKA.rar
2;ALMANYA.rar
3;AVUSTURYA.rar
4;ÇEKOSLOVAKYA.rar
5;SLOVAKYA.rar
6;MACARİSTAN.rar
7;SIRBİSTAN.rar
8;BULGARİSTAN.rar
9;YUNANİSTAN.rar
10;İSVEÇ.rar
Harika arkadaslar cok tesekur ederim. Haritalari indirdim fakat yuklemeye firsat bulamadim. En kisa zamanda yukleyecegim. sd kart olayina gelince peki programi tekrardan cd karta yuklesem yada tasiyabilirsem tasisam sorun olur mu bilmiyorum. Ama sorun olursa tekrardan programi kurabiliriz sanirim. Cihaz hafizasi 16 gb olmasina ragmen kulanilabilecegimiz hafiza 1.9 gb yaziyor peki geriye kalan 14 gb. nerede cözemedim. Ama olsun yeterli hafizam var haritalar icin. Tekrardan cok tesekur ederim.

Harika arkadaslar cok tesekur ederim. Haritalari indirdim fakat yuklemeye firsat bulamadim. En kisa zamanda yukleyecegim. sd kart olayina gelince peki programi tekrardan cd karta yuklesem yada tasiyabilirsem tasisam sorun olur mu bilmiyorum. Ama sorun olursa tekrardan programi kurabiliriz sanirim. Cihaz hafizasi 16 gb olmasina ragmen kulanilabilecegimiz hafiza 1.9 gb yaziyor peki geriye kalan 14 gb. nerede cözemedim. Ama olsun yeterli hafizam var haritalar icin. Tekrardan cok tesekur ederim.
merhaba, sakın sd karta taşımaya veya yüklemeye çalışmayın, cihazı bozabilirsiniz.
garanti dışı kalma ihtimali yüksek bu gibi durumlarda.
16 gb hafıza olduğuna eminmisiniz, pc ye bağladınızmı hiç?
bu haritalar içinb yeterli sanırım hafıza hiç dokunmayın bence.
Not: haritalar çalışmazsa eğer lisans sorunu vardır, haritaları silerseniz düzelir tahminim, lisansınız sadece türkiye içinse başka harita yükleyemezsiniz, sitesinden satın almanız gerekir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri