DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Igo Haritalar

'GPS VE ELEKTRONİK HARİTALAR' forumunda danishmend tarafından 11 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu 167 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. danishmend

danishmend Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Değerli arkadaşlar;
    Bu yaz aracımızla yunanistan bulgaristan ve gürcistana gitmeyi planlıyoruz.Nissan kaşkai aracımızın navigasyonunda bu haritalar yok ve sd kartada bildiğim kadarıyla müdahale edilemiyor.Onun için note 3 telefonumda yüklü olan igo 9.6 versiyonuna bu haritaları yüklemek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler

Etiketler:

2. rkn

rkn Adventure 2005, 163ooo

Alınan Beğeni:
    3
    Aynı telefonu kullanıyorum. 'Here' yi kullanabilirsiniz ve sonradan internette ihtiyacı yok. Yolda internet problemi yoksa çok hızlı yüklenen uydu görüntülü harita olarak 'offlinemaps' kullanabilirsiniz, yanlız bu programda birçok uydu görüntünden istediğinizi seçme olanagı varken navizgasyon özelliği bulunmamaktadır. Oruxmaps'ı unutmadan buda daha çok doğa severlere hitap eden program.

3. bayar28

bayar28 Zirve

Alınan Beğeni:
    58

4. danishmend

danishmend Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    teşekkürler .Deneyelim

5. danishmend

danishmend Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

6. danishmend

danishmend Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    deneyeceğim teşekkürler

7. danishmend

danishmend Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Sorunuma yanıt veren arkadaşlara ve ulaştığım utkubilal beye çok teşekkürler

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...