İgo Primo Full Son Versiyon 3 Haritalı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 138,866
Ynt: İgo Primo Full Son Versiyon 3 Haritalı

utkubilal' Alıntı:
Tamam dir cihazinizi yeniden baslatin, bir kac sefer yapabilir bunu sonunda duzelir.

UtkuBilal

Hocam dünden bu yana defalarca restart aç kapa vs. denedim ama sonuç aynı malesef. açıldığı gıbı kalıyor program. Acaba gereksiz bir dosya mı var ana hafıza dizininde.
Eski igo yu tamamen silip ana hafızaya yukledim ama silmeyi unuttuğum bir dosya olabilir mi?

Etiketler

device.nng adli bir dosya daha olmasi lazim ana dizinde, apk yi kaldirdiktan sonra onu silip tekrar kurun. Hafiza kartindaki igo ya ait ne varsa sildinizmi? Device.nng adli dosya dahil silin hepsini

UtkuBilal

utkubilal' Alıntı:
rar içerisinde 3-4 ayrı klasör vardır, map,building, phoneme ve poi, bu klasörler içindeki dosyaları
igo/content içindeki map_NQ,building_NQ, phoneme_NQ ve poi_NQ içine koymanız yeterli olur.

İhtiyacınız olduğu anda ; Ayarlar/Kulllanıcı Profilleri' nden "NAVTEQ-NQ" Seçeneğini seçip programı yeniden başlatın .

Yunanistan ; https://yadi.sk/d/GXW_dnj-dwrja

Bulgaristan; https://yadi.sk/d/DXHpN2J0dwsAp

Sn.utkubilal emekleriniz için çok teşekkürler Note4 cihazımda sorunsuz çalışıyor (cihaz içine kayıt yaptım).

İlave ülke haritası olarak diğer avrupa ülkelerini de eklemeniz mümkün müdür?

Saygılar.

balkan1967' Alıntı:
Sn.utkubilal emekleriniz için çok teşekkürler Note4 cihazımda sorunsuz çalışıyor (cihaz içine kayıt yaptım).

İlave ülke haritası olarak diğer avrupa ülkelerini de eklemeniz mümkün müdür?

Saygılar.
Hangi ulkenin haritasi lazimdi?
Hangi ulke ise soyleyin daha sonra upload ederim.

UtkuBilal

Sağolun, Almanya ve Fransa öncelikli olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

balkan1967' Alıntı:
Sağolun, Almanya ve Fransa öncelikli olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Bu haritalari turkiye den yola cikarak guzergah olarak kullanmak istiyorsaniz guzergah taki tum ulkeler lazim, diger ulkeleride soylerseniz iki is yapmayalim:smiley:, yok sadece o ulke icinde kullanacaksaniz sorun yok:smiley: p.tesi ofisten upload eder linkleri paylasirim bu konudan.

UtkuBilal

Üstad o zaman çok sıkıntı olmasın .
Makedonya, Kosova, Bosna - Hersek, Sırbistan, Karadağ, Avusturya, Almanya, Fransa.
Bulgaristan ve Yunanistan zaten yukarda mevcut.

Saygılarımla.

Şinasi Malik

balkan1967' Alıntı:
Üstad o zaman çok sıkıntı olmasın .
Makedonya, Kosova, Bosna - Hersek, Sırbistan, Karadağ, Avusturya, Almanya, Fransa.
Bulgaristan ve Yunanistan zaten yukarda mevcut.

Saygılarımla.

Şinasi Malik
P.tesi arastirma yapip yazdiginiz tum haritalari bulup yuklemeye calisirim.

UtkuBilal

utkubilal' Alıntı:
P.tesi arastirma yapip yazdiginiz tum haritalari bulup yuklemeye calisirim.

UtkuBilal
Gezenbilir kendisine yakışır ve çok gerekli navigasyon uzmanının buldu.. :smiley: Teşekkür borçluyuz.

etezcan' Alıntı:
Gezenbilir kendisine yakışır ve çok gerekli navigasyon uzmanının buldu.. :smiley: Teşekkür borçluyuz.
Estagfirullah hocam, uzun zamandir takipteyip herkesi, aracim henuz yok ama olacak bir gun:smiley: forumda faydali olabilecegim bir konu var ama kendimi hala yeterli bulmuyorum, bir cok konu acicam ama firsatim olmuyor.
Umarim daha cok faydali olurum herkese....

UtkuBilal

utkubilal' Alıntı:
rar içerisinde 3-4 ayrı klasör vardır, map,building, phoneme ve poi, bu klasörler içindeki dosyaları
igo/content içindeki map_NQ,building_NQ, phoneme_NQ ve poi_NQ içine koymanız yeterli olur.

İhtiyacınız olduğu anda ; Ayarlar/Kulllanıcı Profilleri' nden "NAVTEQ-NQ" Seçeneğini seçip programı yeniden başlatın .

Yunanistan ve Bulgaristan haritalarını yeni bir konu içinde topladım; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108146.0
bu konudaki haritaları indirebilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri