İgo Primo Full Son Versiyon 3 Haritalı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 138,357

utkubilal

Kamp II
Yer
İstanbul
Telsiz Çağrı Kodu
TB1BCL
merhaba arkadaşlar,
kullanmış olduğum igo primo' nun son versiyonlarını tek pakette toparlayıp paylaşmak istedim.
yapmanız gereken eski igo apk' sını kaldırmak, dosya yöneticisinden eski igo yu silmek, yeni igo yu kurmak.

1- 3 harita yüklü ve aynı anda çalışır (tomtom, navteq, başarsoft).
2- hud özelliği açık.
3- bütün haritalar 2014 son versiyonlardır.
4- speedcam son versiyonlardır.
5- poi' ler son versiyondur.
6- her çözünürlük te çalışacak şekilde hazırlanmış sys dosyası.
7- çevrimiçi trafik açık şekildedir.

link; https://yadi.sk/d/jz62ilHRdR7Pf

2

3

1

4

Etiketler
Ynt: İgo Primo Full Son Versiyon 3 Haritalı

Öncelikle paylaşum için teşekkür ederim.

Sormak istediğim bir soru var, haritada olmayan yolları çizebiliyormuyuz bu programda?

TemPesT' Alıntı:
Öncelikle paylaşum için teşekkür ederim.

Sormak istediğim bir soru var, haritada olmayan yolları çizebiliyormuyuz bu programda?

Maalesef cizemezsiniz hocam, off road ivin uygun degil bu program, on road navigasyon dur.

Genelde yol dışına çıkınca sapakları işarrtliyorum ama güvenilir olmuyor. Aynı yrrden geri gelemiyorum :smiley:)

BU çok faydalı olucak igo update istiyordu. İndirmeye başladım bakalım sorunsuz çalışacak mı. şimdiden teşşekürler.

rabbit' Alıntı:
BU çok faydalı olucak igo update istiyordu. İndirmeye başladım bakalım sorunsuz çalışacak mı. şimdiden teşşekürler.

update istemez, yeni sürümler çıktıkça eklemeye çalışacağım buradan.
takip te kalın:smiley:

galaxy S3 te resolution hatası verıyor program açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz.

rabbit' Alıntı:
galaxy S3 te resolution hatası verıyor program açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz.
igo klasörünün içinde bulunan sys.txt dosyasındaki [raw display] başlığının altındaki kodları buraya yapıştırabilirmisiniz?

paylaşım için teşekürler Avrupa ülkelerinin haritaları var mı? Elimizde bulunan IGO Primo 2013 Avrupa ülke haritalarını kullanabilirmiyiz?

sevikilhan' Alıntı:
paylaşım için teşekürler Avrupa ülkelerinin haritaları var mı? Elimizde bulunan IGO Primo 2013 Avrupa ülke haritalarını kullanabilirmiyiz?

evet kullanabilirsiniz ama günceli muhakkak vardır ve daha iyi olur, siz bana ülkeyi söyleyin ben eklerim bu konu altına:smiley:

Kenan Baldogan' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. Cep (Android) telefonuma yükledim, sorunsuz çalışıyor.
Rica Ederim, Bir Problem olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

harita değişimi için; Ayarlar/Kullanıcı profilleri/TOPMAP (başarsoft)-NAVTEQ(here)-TOMTOM(tomtom) seçin.
yeniden başlatma isteyecektir, onaylayın.

Merhaba utku bey. İgo primo içerisindeki güncel türkiye haritasını bana yollayabilirmisiniz.
Saygılarımla...

Keyifli' Alıntı:
Merhaba utku bey. İgo primo içerisindeki güncel türkiye haritasını bana yollayabilirmisiniz.
Saygılarımla...
Hangisini istiyorsunuz, ona göre upload edeyim.
başarsoft/tomtom/navteq/
hepsi ayrı çünki:(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR