İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 249
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,629

Etiketler

Anladım başınız sağ olsun bu arada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Allah Razı olsun, zor bir süreçten geçiyoruz ailemle birlikte,
öldürülen yeğenimemi, zalimce öldürülüşünemi yoksa ablamın halinemi yanayım inanın bilmiyorum.
RAbbim SAbrımıza sabır katsın diye dua edebiliyorum şuan.....

Allah Razı olsun, zor bir süreçten geçiyoruz ailemle birlikte,
öldürülen yeğenimemi, zalimce öldürülüşünemi yoksa ablamın halinemi yanayım inanın bilmiyorum.
RAbbim SAbrımıza sabır katsın diye dua edebiliyorum şuan.....
Başınız sağolsun. Allah sabır versin.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Utku bey iyi günler, daha önce yayınlamış olduğunuz fakat takip edemediğim haritalardan,
İsviçre,
Lihteştayn,
hırvatistan linklerini paylaşırmısınız.

merhabalar,

Forumumuz da İhtiyaç olan ama bir türlü bulunamayan:( İgo Navigasyon için Derlediğim Avrupa haritaları aşşağıdaki
linklerde mevcuttur, Dileyen Arkadaşlar Bnları indirip gerekli yerlere kopyalayıp Gsm Chazını Tam bir navigasyon cihazına çevirmiş olur:smiley:

Tabiki Yapılması gereken hususlar gözardı edilmemeli dir.

1- indirdiğiniz rar dosyasını pc de masaüstüne çıkartın.
2- indirdiğiniz rar dosyası içinde map,building,poi ve phoneme klasörleri mevcuttur.
3- eğer benim konumdaki 3 haritalı navigasyon indirdi iseniz klasörde çıkan dosyaları (map_NQ , building_NQ,phoneme_NQ ve poi_NQ) klasörleri içine kopylamanız gerekir, aksi halde çalışmaz.
4- düşük sistemler için açtığım konudaki tek haritalı igo' ya yüklemek isterseniz, direk map, building, poi ve phoneme içine atmanız yeterlidir.
5- yola çıkmadan önce igo yu başlatıp ayarlar/kullanıcı profilleri' nden NAVTEQ_NQ seçip igo' yu yeniden başlatmanız gerekir.
6- geçtiğiniz ülkelerin yolları, özel seçim ayarları kamyon özel bilgileri ve poi noktaları problemsiz bir şekilde çalışacaktır.
Herkese Kazasız ve belasız Hayırlı yolculuklar:smiley: dileğiyle güle güle kullanın.

Almanya; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Avusturya; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Bosna Hersek; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Fransa; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Karadağ; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Kosova; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Makedonya; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Sırbistan; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Bulgaristan ;Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Yunanistan ; Bir şey bulunamadı — Yandex.Disk

Not; Başka İstenilen Ülkeler Var ise bu konu altından istekte bulunabilirsiniz, Haritaları konu kirliliği olmaması açısından bu konu dan paylaşıma devam ederiz.

Kardeşim Selamlar,
Ben Tır Şoförüyüm ve bu haritaların açıkçası hepsine ihtiyacım var tüm Avrupa. Bu haritalar acaba hangi versiyonudur. Çünkü bendeki versiyonu 3. köprüyü bile görmüyor. ancak yola girdiğinde göstermeye başlıyor.

Haritalar konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Kardeşim Selamlar,
Ben Tır Şoförüyüm ve bu haritaların açıkçası hepsine ihtiyacım var tüm Avrupa. Bu haritalar acaba hangi versiyonudur. Çünkü bendeki versiyonu 3. köprüyü bile görmüyor. ancak yola girdiğinde göstermeye başlıyor.

Haritalar konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

avrupa haritaları şu an 2016 nın haritasıdır, sizinki ile aynı yani, yeni haritaları upload etmem uzun sürecek malum iş güçten dolayı.

Utku Bey Merhaba,
Daha önce de sizin yardımlarınızdan faydalanmıştım. Tekrar teşekkür ederim.

Bu sefer uzun soluklu bir Avrupa seyahati düşünüyorum. Bu nedenle yakın zamanda verdiğiniz iGo_Avic uygulamasını indirdim. Açtığım klasörü telefonuma indirdiğimde AVICSYNC güncelleme yüklemek istiyor. iptal edersem apk yüklenmiyor. Yükle dersem yüklemeden sonra sdkard/iGO klasörü bulunamadı diyor.
Klasörü sdcard a, apk yı dahili belleğe yükleyerek denedim yine olmadı. SD kartım 32GB onunla ilgili olabilir mi diye bir düşümdüm ama pek anlamlı gelmedi.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar,

Utku Bey Merhaba,
Daha önce de sizin yardımlarınızdan faydalanmıştım. Tekrar teşekkür ederim.

Bu sefer uzun soluklu bir Avrupa seyahati düşünüyorum. Bu nedenle yakın zamanda verdiğiniz iGo_Avic uygulamasını indirdim. Açtığım klasörü telefonuma indirdiğimde AVICSYNC güncelleme yüklemek istiyor. iptal edersem apk yüklenmiyor. Yükle dersem yüklemeden sonra sdkard/iGO klasörü bulunamadı diyor.
Klasörü sdcard a, apk yı dahili belleğe yükleyerek denedim yine olmadı. SD kartım 32GB onunla ilgili olabilir mi diye bir düşümdüm ama pek anlamlı gelmedi.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar,
merhaba,
telefonunuza yüklediğiniz klasör tek olarak "igoavic/content/map" değilmi, yani "igoavic/igoavic/content/map" olmayacak. apk nın igo klasörü nü bulamamasının sebebi bu olabilir.

merhaba,
telefonunuza yüklediğiniz klasör tek olarak "igoavic/content/map" değilmi, yani "igoavic/igoavic/content/map" olmayacak. apk nın igo klasörü nü bulamamasının sebebi bu olabilir.
igo olarak açmıştım. Tekrar igoavic olarak rename ettim. Ancak yine de olmadı. Tekrarlayan klasör yok.

durum şu;
Sdcard Sandisk üzerinde igoavic/ klasörü var.
igoavic/ klasörü içinde 602.5MB büyüklüğünde rar dan çıkarılmış haliyle dosyalar var.

Screenshot 20180522 133607

Screenshot 20180522 144533

Screenshot 20180522 144541

igo olarak açmıştım. Tekrar igoavic olarak rename ettim. Ancak yine de olmadı. Tekrarlayan klasör yok.

durum şu;
Sdcard Sandisk üzerinde igoavic/ klasörü var.
igoavic/ klasörü içinde 602.5MB büyüklüğünde rar dan çıkarılmış haliyle dosyalar var.

Ekli dosyayı görüntüle 501947

Ekli dosyayı görüntüle 501948

Ekli dosyayı görüntüle 501949

Bu arada telefonum 8 çekirdekli KAAN N1 Telefonla ilgili br şey olabilir mi?

Değişen bir şey yok. Yine aynı hatayı verdi. Acaba yükleme sırasında sdcard üzerinde iGO adında boş bir kalsör mü istiyor diye düşündüm ama o da bir işe yaramadı.
Sorun güncelleştirmek istediği AVICSYNC olabilir mi? apk yı çalıştırdığımda bu dosyayı güncellemek istiyor.
Acaba çnceden bir kurulum olması mı gerekiyor? Bende hiçbir kurulum yoktu önceden.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.