İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 249
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,633
Özkan hocam hırvatistanı verdi sağolsun,
ama bu seferde İTALYA gerekli oldu...
mümkünse İTALYA yıda verirseniz sevinirim,
şimdiden teşekkürler

Etiketler

İTALYA için teşekkürler utku hocam sağolasın...
fakat sanırım internette sorun var, cepten çekemiyorum,
link yarına kadar kalırsa sevinirim akşam indirmeyi deneyeceğim...

Hocam İTALYA nın boyutu ne kadar acaba ?
indirme süresi 2 saat kaldı diyor ...
boyutmu yüksek yoksa internetmi sorunlu ?
Türkiye deki iğrenç internet hızı malum ...

Yani diğerlerinin boyutları 50-60 MB idi , bunun bu kadar çok olduğunu anlayamadım,
Türkiye şartlarına göre süre normal,
Fransa da olsa 3 dakika sürmez :smiley:

Utku hocam yandex tenmi bilemedim,
dosya inerken sürekli duruyor ve tekrar tekrar baştan indirmeye başlıyor ama
nafile dosyayı bir türlü indiremedim, bu olayları tabi cep telefonundan yapıyorum,
pc den aynısını yaparmı bilmiyorum,
senin içinde sakıncası yoksa dosyayı 4 e yada 5 e bölme şansın varmıdır acaba
Rar larken , part part yüklesen bizde part part indirsek
sanki daha rahat olacak gibi geliyor...

Utku hocam yandex tenmi bilemedim,
dosya inerken sürekli duruyor ve tekrar tekrar baştan indirmeye başlıyor ama
nafile dosyayı bir türlü indiremedim, bu olayları tabi cep telefonundan yapıyorum,
pc den aynısını yaparmı bilmiyorum,
senin içinde sakıncası yoksa dosyayı 4 e yada 5 e bölme şansın varmıdır acaba
Rar larken , part part yüklesen bizde part part indirsek
sanki daha rahat olacak gibi geliyor...
maalesef öyle bir şansım yok, bugüne kadar böyle bir problem yaşanmadı,
yarın tekrar deneyin.

Utku hocam LG G3 telefonumda Hakkında seçeneğine girince bu bilgiler var,
Başarsoft Navigation powered by iGO Primo 9.6.29.636868 - 3 Mart 2016
senin verdiğin haritaları gerekli klasörlere attığımda ve örneğin İTALYA yı seçtiğimde
İTALYA da adresi girdiğimde GPS te açıkken program çalışıyor... buraya kadar sorun yok ama,
" GİT " dediğimde ;
( Verilen hedef (ler) için bir rota hesaplanamaz. Rota noktaları arasında sürekli bir yol ağı mevcut değil. )
diyor, yani Türkiyedeki gibi rota çizmiyor ...? ama harita ve yerleri gösteriyor , küçülttüğümde ekrandan ( - ) ile,
avrupadaki yerini ve Türkiyedeki yerini (ok) ile gösteriyor,
acaba...? bir sorunmu var ? yoksa İTALYA ya gittiğimde,
Türkiyedeki gibi ( GİT ) dediğimde ROTA çizecekmi ?
bilgi verirsen sevinirim, Teşekkürler.

Utku hocam LG G3 telefonumda Hakkında seçeneğine girince bu bilgiler var,
Başarsoft Navigation powered by iGO Primo 9.6.29.636868 - 3 Mart 2016
senin verdiğin haritaları gerekli klasörlere attığımda ve örneğin İTALYA yı seçtiğimde
İTALYA da adresi girdiğimde GPS te açıkken program çalışıyor... buraya kadar sorun yok ama,
" GİT " dediğimde ;
( Verilen hedef (ler) için bir rota hesaplanamaz. Rota noktaları arasında sürekli bir yol ağı mevcut değil. )
diyor, yani Türkiyedeki gibi rota çizmiyor ...? ama harita ve yerleri gösteriyor , küçülttüğümde ekrandan ( - ) ile,
avrupadaki yerini ve Türkiyedeki yerini (ok) ile gösteriyor,
acaba...? bir sorunmu var ? yoksa İTALYA ya gittiğimde,
Türkiyedeki gibi ( GİT ) dediğimde ROTA çizecekmi ?
bilgi verirsen sevinirim, Teşekkürler.
merhaba, türkiye hudutları içerisinde iken italyaya navigasyon başlatabilmeniz için güzergahınızdaki tüm ülkelerin haritaları olması gerekiyor, ancak bu şekilde güzergah görünür.
italya içerisindeyken italya nın bir şehrinden başka bir şehrine navi başlatırsanız sorunsuz bir şekilde kullanırsınız.

not: özel mesaj göndermenize gerek yok ( gelen kutum dolu), konuya yazılan mesajların bildirimi geliyor, ofiste dönüş yapabiliyorum fakat dışarda isem zaten cevap veremiyorum:smiley:

Utku bey,
Next marka YE-G 5065 navigasyon cihazı aldım. Pazar günü İspanya'ya gideceğim ve navigasyon cihazı lazım olacak ancak içinde İspanya haritası yok.
Nasıl yükleyebilirim ?

maps.me programını kullandım ben İtalya'ya kadar olan gezimde .
Çok memnun kaldım .:smiley:
Ücretsiz indirim + internetsiz gösterim özelliği harika .
Türkiye'ye döndükten sonra sildim (hafızayı boşaltmak için)
Şu anda sadece Marmara bölgesi yüklü .
Oldukça az bir hafıza kullanarak idare ediyorum .:sunglasses:
((Gezginler zaten biliyordurlar , ama , bir hatırlatayım dedim)) :wink:

Utku bey,
Next marka YE-G 5065 navigasyon cihazı aldım. Pazar günü İspanya'ya gideceğim ve navigasyon cihazı lazım olacak ancak içinde İspanya haritası yok.
Nasıl yükleyebilirim ?
kusura bakmayın tatildeydim bugün döndüm, aldığınız cihaz orjinal ise kendi sitesi haricinde başka yükleme yapamazsınız, içindeki lisans izin vermez.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri