İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 249
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,580
iyi gunler, öncelikli olarak daha önce yandex diskten yayınlamış olduğunuz haritalar çok faydalı oldular çok teşekkür ederim.
mümkünse sizden
Arnavutluk
Hırvatistan
Karadağ
haritalarını da rica ediyorum, teşekkürler, iyi günler.

Etiketler

merhabalar benim goldmaster nav 580 hd navigasyon cihazım var ve igo programı yüklü ben bu navigasyona bulgaristan ülkesini yüklemek istiyorum sizi attığınız rarı bilgisayara indirdim ama navigasyona nasıl atıcam ve attıktan sonra nasıl bulucam yardımcı olursanız çok sevinirim kısa zaman sonra bulgaristana gitmem gerek ama haritam yok

merhabalar benim goldmaster nav 580 hd navigasyon cihazım var ve igo programı yüklü ben bu navigasyona bulgaristan ülkesini yüklemek istiyorum sizi attığınız rarı bilgisayara indirdim ama navigasyona nasıl atıcam ve attıktan sonra nasıl bulucam yardımcı olursanız çok sevinirim kısa zaman sonra bulgaristana gitmem gerek ama haritam yok

Merhaba,

Navigasyon cihazınızı pc ye bağlayın, ana hafızasındaki klasörlerden content klasörünü bulun. Rar' dan çıkarttığınız dosyalardan "map" klasörünün içindeki dosyaları "igo/content/map" klasörünün içine atın
Diğer klasörlerin (building,poi) içindeki dosyalarıda content içindeki aynı isimdeki klasörlerin içine atın.
Bulgaristan içerisinde navigasyonu açtığınızda çalışacaktır.

Not; igo klasörünün içinde license klasörü var, klasörün içinde avrupa lisansı varmı bakın.
Eğer yoksa çalışmaz (gerekirse foto çekip buraya koyun)
Bu konudan bana dönüş yaparsanız upload edeyim.

Merhabalar utkubilal kardeş...
Öncelikle her yardım/bilgi talep edene karşı yardımsever tavrın ve çözümlerin için teşekkür ederim. Benim de bir konuda bilgiye/yardıma ihtiyacım var. Arabama AVGO S60 marka bir multimedya sistemi taktırdım. Navigasyon sisteminde İGO 8 yüklü ayrıca Avrupa ve Türkiye haritalarını da yüklediler ve güncel olduğunu söylediler. Sonradan öğrendim ki İGO 8 hayli eski imiş, yeni versiyonları var imiş. Sorum şu; bu cihaza İGO nun son sürümü yüklenebilir mi? Yüklenirse mevcut haritalar kullanılabilir mi yoksa haritalarında yeniden yüklenmesi mi gerekir( (Lisans anlamında). Bu sürümü ücretsiz olarak nereden temin edebilirim ve kendim yükleyebilirmiyim? Cevabın için şimdiden çok teşekkür ederim...

Merhabalar utkubilal kardeş...
Öncelikle her yardım/bilgi talep edene karşı yardımsever tavrın ve çözümlerin için teşekkür ederim. Benim de bir konuda bilgiye/yardıma ihtiyacım var. Arabama AVGO S60 marka bir multimedya sistemi taktırdım. Navigasyon sisteminde İGO 8 yüklü ayrıca Avrupa ve Türkiye haritalarını da yüklediler ve güncel olduğunu söylediler. Sonradan öğrendim ki İGO 8 hayli eski imiş, yeni versiyonları var imiş. Sorum şu; bu cihaza İGO nun son sürümü yüklenebilir mi? Yüklenirse mevcut haritalar kullanılabilir mi yoksa haritalarında yeniden yüklenmesi mi gerekir( (Lisans anlamında). Bu sürümü ücretsiz olarak nereden temin edebilirim ve kendim yükleyebilirmiyim? Cevabın için şimdiden çok teşekkür ederim...
Merhaba,
Evet cihazınızdaki yazılım eski fakat değiştirilmesi o kadar elzem değil.
Sadece harita,building ve poi dosyalarını yenisi ile değiştirmeniz yeterli olacaktır.
Türkiye haritasını vereyim size
Türkiye.rar

Cihazdan SD kartı çıkarıp pc ye takın
İgo/content/map içine rar daki map dosyalarını atın( eski türkiye haritalarını pc ye alın diğer haritalar kalsın)

Building ve poi de de aynı işlemleri yapın.

Not; igo yazılımını değiştirmemenizin sebebi, bazı cihazlar problem (sistem düşüklüğü nedeni ile) çıkartabiliyor bu durumlarda, ekran görselleri sizi rahatsız etmiyorsa risk almayın derim.
Lisans konusundada değişiklik yapmanıza gerek yok.

Merhaba,
Evet cihazınızdaki yazılım eski fakat değiştirilmesi o kadar elzem değil.
Sadece harita,building ve poi dosyalarını yenisi ile değiştirmeniz yeterli olacaktır.
Türkiye haritasını vereyim size
Türkiye.rar

Cihazdan SD kartı çıkarıp pc ye takın
İgo/content/map içine rar daki map dosyalarını atın( eski türkiye haritalarını pc ye alın diğer haritalar kalsın)

Building ve poi de de aynı işlemleri yapın.

Not; igo yazılımını değiştirmemenizin sebebi, bazı cihazlar problem (sistem düşüklüğü nedeni ile) çıkartabiliyor bu durumlarda, ekran görselleri sizi rahatsız etmiyorsa risk almayın derim.
Lisans konusundada değişiklik yapmanıza gerek yok.

İlgin için çok teşekkür ederim Utkubilal kardeş.

Türkiye hatitasını şimdi indirdim ve yükleyeceğim. Bu haritaların en son ne zaman güncellendiğini aracımdaki sistemde nasıl görüntüleyebilirim?

Son versiyon ile bendeki İGO8 arasında ne gibi farklar var?

Aynı şekilde Avrupa haritasına da ihtiyacım var. Avrupanın tamamı lazım zira bayram sonrası 2 ay süreli uzun bir tura çıkacağım. Yunanistan-Makedonya-Arnavutluk-Montenegro-BosnaHersek-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-İsviçre-İtalya-Fransa-İspanya-Portekiz-Lüksemburg-Belçika-Hollanda-Almanya-Polonya-Çekoslovakya-Slovakya-Macaristan-Romanya-Bulgaristan muhtemel transit geçeceğim ya da konaklayacağım ülkeler olacak. En azından bu ülkeleri kapsayan güncel bir Avrupa haritası paylaşırsan tam süper olacak.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu konunun başındaki linkleri deneyin, kapalı olanları bildirirsiniz ben açarım.
Haritalar 2015 versiyonudur, 2016 henüz çıkmadı, igo 8 ile yeni versiyon arasında yazılımsal ve görsel olarak farklar var.
Yeni versiyonu indirip kurmak uğraştırır sizi, cihazınız kaldıramayabilir (ram,romdan dolayı).

Tekrar teşekkür ederim.

Linklerden açılabilir olanlardaki haritaları indirdim. Ancak şu haritalar hiç paylaşılmamış ya da ben bulamadım;

-Yunanistan
-Montenegro
-BosnaHersek
-Slovenya
-İspanya
-Portekiz
-Luksemburg
-Hollanda
-Slovakya
-Macaristan
-Romanya

Şayet bu haritalar da mevcut ise ve paylaşırsan çok mutlu olacağım.

Tekrar teşekkür ederim.

Linklerden açılabilir olanlardaki haritaları indirdim. Ancak şu haritalar hiç paylaşılmamış ya da ben bulamadım;

Şayet bu haritalar da mevcut ise ve paylaşırsan çok mutlu olacağım.

-Yunanistan ;yunanistan.rar
-Montenegro; Bu Harita yok. ( Başka bir ismi olabilirmi?)
-BosnaHersek ; Bosna Hersek.rar
-Slovenya ;Slovenya.rar
-İspanya ;İspanya.rar
-Portekiz ;Portekiz.rar
-Luksemburg ;Lüksemburg.rar
-Hollanda ; Hollanda.rar
-Slovakya ; Slovakya.rar
-Macaristan ; Macaristan.rar
-Romanya ; Romanya.rar

Utkubilal kardeş tekrar çok teşekkür ederim.

Gerçekten çok işime yarayacak.

Ayrıca, daha 24 saat bile olmadı bu siteye (gezenbilir.com) kayıt olalı fakat çok değerli bilgilere ve tecrübelere sahip oldum. Hiç bir çıkar gözetmeden çok iyi ve faydalı bir iş yapıyorsunuz. İyiki varsınız...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri