Ikinci El Trekking Hiking Ekipmanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bohemperest Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,812

bohemperest

Ana Kamp
Selamlar arkadaşlar,

Özellikle tek tek araştırmak istemeyenler için fiyat/performans kalitesinden oldukça yüksek elimdeki ihtiyaç fazlası, tam takım ekipmanlarımı satıyorum, piyasadan uygun fiyata vereceğim. Almak isteyenler de lütfen fiyatları araştırıp ona göre mesaj atsınlar.
Çok araştırarak aldım, çok özendim sizde araştırdığınızda ne kadar doğru malzemeler olduklarını anlayacaksınız. Yara bandına kadar en küçük ayrıntıyı tam takım olarak vereceğim.

Peki sen neden kullanmadın?
Gençlik, özenç ve yaşın verdiği o şuursuzluktan ileri gelen hevesin kaçması.
Hayat, biz bazen geleceğin planını yaparken onun başka planları bizim tüm planımızı alt üst ediyor.
Ve son olarak nasip.

Kamp Malzemeleri;
Husky bret 2 çadır (Kullanılmadı, bir kez kurulup test edildi, sorun bulunmadı.)
Alpinist -10-18 ElyafUyku tulumu (Bir kez kullanıldı, torbası dahil)
Thermarest Ridge Rest Solite R Mat (Bir kaç kez kullanıldı, bir iki yerinde ufak soyulmalar var, delik yırtılma kesinlikle yoktur.)
Evolite 500'lük Ocak Tüpü( Kullanılmadı, bir kez yakılıp test edildi, sorun bulunmadı )
Kovea Fireman Ocak Başı ( Tüple birlikte test edildi, sorun bulunmadı.)
Makalu 1lt Çaydanlık ( Bir kez altına çakmak tutuldu kararıp karmadığına bakmak için, sonuç: karardı.)
Lowe Alpine Elbrus modeli 55:65 lt siyah Çanta ( Çok araştııp aldım, sırt bölgesi ve ayarlama kayışlarıyla muhteşem bir konfor sunan çanta lütfen ilgili videoları araştırın, bir kez kullandım, hiç bir yerinde toz dahi yok.)
Easy Camp Mini Kürek ( Bir kez kullanıldı.)
Fiskars x7 Balta( Hiç kullanılmadı, test amaçlı kağıt kesildi.)

İlk yardım ve Acil Durum Ekipmanlar;
Coghlans Panço ( Paketi açıldı, şöyle bir bakılıp katlandı.)
Coghlans Alüminyum Yangın Battaniyesi (
Paketi açıldı, malzeme açılmadan diğerlerinin yanına koyuldu.)
Coghlans Yakıt Tableti (
Toplam 24 tane çıkıyor içinden, 2 tane kullanıldı)
Coghlans Alüminyum Çadır Kazıkları ultraligth (
Paket açıldı, kullanılmadı.)
Coghlans Magnezyum Ateş Başlatıcı (
Birkaç kez kıvılcım çaktırıldı,çubuk olandan değil)
Acil Durum Aynası,
Çakı
Ferrino Rider Bivak (
Paket açıldı kullanılmadı.)
1x Işık çubuğu
2x Vücut ısıtıcı bant
Yara bantları
Dikiş malzemeleri
Sargı bezleri

Elimde kalanlar bunlar bu grupta.

Giysilerimde var hiç kullanmadığım ancak L ve XL beden giydiğim için onları koymayı düşünmedim bedeni uygun kişiler çıkarsa onlarıda paylaşırım. ( Thermaform balaklava ve eldiven, iç ve dış katman orta seviye quechua marka mont ve puhu tayt)

Ciddi düşünen arkadaşlar için telefon ve e-mail adresimi vereceğim fiyat ve pazarlık görüşmelerini yapalım ama ilk önce fiyat görelim sonra konuşuruz diyenler yorum bıraksınlar döneceğim. Fotoğraf isteyen arkadaşlara söyleyeceğim şey markalarıyla birlikte verdiğim her ürün internet görsellerinde mevcut, oradakilerle benim malzemelerimin arasındaki tek fark profesyonel çekim yapamamamdır o kadar. Alacak olan arkadaşa hepsini bir çantanın içinde istediği yere yollayacağım.
Lütfen yanlış yere yazdıysam, veya daha iyi bir sonuç alacağım bir site varsa yönlendiriniz ve tavsiye ediniz.

05468717974 ( Mesai saatlerinde açamıyorum çağrı bırakınız.)
bjkmst03@gmail.com (Aynı gün içinde mutlaka cevap veririm)
Mesut.

Etiketler
husky

Merhaba, İlk yardım ve Acil Durum Ekipmanlarının, Easy Camp Mini Küreğin ve
Fiskars x7 Baltanın fiyatlarını öğrenebilir miyim ? Eğer hala satılmadıysa, şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,
Acil yardım ekipmanlarının toplam fiyatı; 160 TL
Mini kürek; 20
Balta; 100

Ayrıca tüm ürünler halen satışta fiyat 1300TL'den günceldir. Resimler için e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

Merhaba bohemperest kamp faaliyelerine baslamak isteyen biriyim, ekipmanlarinizdan satılan ürünler varmı? Hepsini blok olarak mi satiyorsunuz, ekipmanlarinizda ve fiyatinizda güncel durum nedir acaba?

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, fiyat ve fotoğraf soran çok oldu ama henüz kimseyle anlaşamadım.

Son fiyatını 1300 TL'ye çektim, ben hepsini bir kere de tek bir kişiye satma taraftarıyım. Ama farketmez müşteriye göre ayarlama yapabilirim.

Siz de eğer tek tek fiyat ve fotoğraf görmek istiyorsanız. E-posta adresime mesaj atmalısınız.

Merhaba arkadaşlar, uzun bir ara güncel olamadı ilan soru soran çok oldu ama sonuç olumsuz oldu. Şimdi tekrardan güncel olmak için çabalayacağım.

Sonbahar - kış sezonu için plan yapan ama doğru malzemeyi seçmekte kararsız arkadaşlara ekipmanlarımın başlangıç ve orta seviye kampçı arkadaşlar için uygun olduğunu belirmek istiyorum. İstediğim fiyatlar ve açıklaması aşağıdadır.
420 TLHusky bret 2 çadır
250 TLAlpinist -10-18 ElyafUyku tulumu
80 TL Thermarest Ridge Rest Solite R Mat
20 TL Evolite 500'lük Ocak Tüpü(
85 TL Kovea Fireman Ocak Başı
20 TL Makalu 1lt Çaydanlık
450 TL Lowe Alpine Elbrus modeli 55:65 lt siyah Çanta
20 TL Easy Camp Mini Kürek
100 TL Fiskars x7 Balta

Yukarıda görüleceği gibi kamp ekipmanları bölümünün hepsini topladığınızda 1445 TL fiyat çıkıyor. Yani şu demek oluyor bu, hem şuan ki güncel piyasa fiyatlarından düşüğe fiyat çıkarıyorum ve buna ek olarak acil durum ekipmanlarını(istediğim fiyatlara göre 155 TL yapıyor onlarda) size hediye ediyor ve ayrıca 145 TL gibi de ekipmanlara ilave bir indirim yapıyorum. Piyasa fiyatlarını ne kadar araştırdınız bilemem, ama araştırdığınızda anlayacaksınız. Tekrar üstüne basa basa söylemek istiyorum, sıfır ekipmanlara bu fiyatı ve fedakarlığı daha aşağıya çekemem. 1000TL aşağısı için lütfen baskı yapmayın.
1300TL + Kargo benden olacak şekilde ilanımı güncellemiş oluyorum.
Fotoğraflar; Kamp Malzemeleri
E-posta; bjkmst03@gmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.