DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ilk Araba Ve Cj5

'CJ' forumunda hysteria tarafından 9 Kasım 2018 tarihinde açılan konu 101 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. hysteria

hysteria Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar , ben yeni ehliyetimi aldım ve üniversite öğrencisi bir kadınım. Jeep cj5 i çok beğeniyorum ve almak istiyorum ama aklımda bi kaç soru var . Öncellikle araç arazi arabası ben okula gidip gelmek için istiyorum yani hep asfaltta kullanacağım belirtmekte fayda var istanbulda oturuyorum aracı da yine istanbulda kullancağım . Bu aracı alırsam ilk arabam olucak . Siz bu aracı tavsiye eder misiniz? Asfalttaki performansı nedir ve tam olarak araçlardan çok anlayan bir insanım değilim yalan da olmasın cj5 'in ilk önce görünüşüne vuruldum sizce bu araç akıllı bir tercih olur mu ? şimdiden teşekkürler :smiley:

Etiketler:

2. Sami Demirpaz

Sami Demirpaz Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    39
    Ne kadar deneyimlisiniz tabi bilemiyorum ama, CJ5 ilk araç olarak bir bayana başlangıçta zorluk yaratacaktır. Ayrıca asfaltta da kullansanız bu araçların yakıt masrafları standart araçlardan fazladır. (öğrenci olduğunuz için gelirinizi bilmeden söylüyorum.)

3. ALİ GÖK KJ

ALİ GÖK KJ Kamp I

Alınan Beğeni:
    34
    işin aslı kullandığımız arabaların hiçbiri akıllı işi değil :D

cj5 in biraz ilgisi fazla olur . arabanın dilinden de biraz anlamak lazım.

ben ilk araba olarak tercih etmezdim lakin bu iş zevk işi beğeniyorsanız dünyaya bidahamı geleceksiniz derim.

Sami Demirpaz bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Etiketler:
Yükleniyor...