ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burak55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 203
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,997
Ynt: ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

Selamlar, şimdi Trabzondaki Gürcistan Konsolosluğunu aradı. Derdimi anlattım. Arabayı kullanan kişinin arabanın üstüne ait olduğunu gösteren belgelerin olması ve nüfus cüzdanının olması yeterliymiş.Bunun dışında şirket arabası olanlar için şirketin vekaleti gerekiyormuş. Arabanın sahibi dışındaki diğer elemanlar da nüfus cüzdanıyla geçiş yapabiliyor. Yani; vize pasaport ıvır zıvıra gerek yok. 90 güne kadar bu şekilde durulabiliyormuş. Haberiniz ola!!! :smiley:

Etiketler

gül_can' Alıntı:
Selamlar, şimdi Trabzondaki Gürcistan Konsolosluğunu aradı. Derdimi anlattım. Arabayı kullanan kişinin arabanın üstüne ait olduğunu gösteren belgelerin olması ve nüfus cüzdanının olması yeterliymiş.Bunun dışında şirket arabası olanlar için şirketin vekaleti gerekiyormuş. Arabanın sahibi dışındaki diğer elemanlar da nüfus cüzdanıyla geçiş yapabiliyor. Yani; vize pasaport ıvır zıvıra gerek yok. 90 güne kadar bu şekilde durulabiliyormuş. Haberiniz ola!!! :smiley:
oo iyiymiş...

mrdnmz' Alıntı:
Navara nin nesi var :D biz frontiyle dusunuyoruz... hatta gelebilirsen super olur 2arac cikariz burdan yola

vallahi neden olmasın ama navaradan artık sıkıldım,soğudum, araç çok uzun arazi yeteneği sınırlı...

arkadaşlar ben ankaradan katılıyorum geziniz çok güzlolacanı ninanıyorum ben emekli şuanda ticaretle uraşıyorum inşallah zaman olursa bu geziyi mutlaka katılacam karavanla gelemilirim mahsuru yarmıdır birde benim gönlümde yatan gezi türü .özbekistan.tataristan.kazakistan.bu boyları gezmek istiyorum buralar hakında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim ali dogan 5357269375.iyi çalışmalar

Herkes kendini ona göre ayarlasın işte süper olacak!!!!

karavanla daha da güzel olur. bence karavanla gelin. arada yollarda çay ısmarlarsınız karavandan :smiley:))

Peki arkadaşlar bu gezinin gününü ne zaman yapalım. şimdi bir-iki arkadaş mayıs ta yapalım diyor. bir kaçı mesaj atıyor o zaman bana uymaz şu gün yapalım diyor. birine uyan başka birine uymuyor.bir kısım arkadaş nisan sonu mayıs başı istiyor bir kısmı da yazın haziran sonu gibi diyor. görüşlerinizi alabilir miyim.

İyi günler
Nisan ayının son haftası sonrasında belirlenecek her programa katılabilirim.
Katılımın faza olacağını tahmin ediyorum,kaldığınız ve beğendiğiniz oteller ile irtibat kurup yer ayırtma ihtimaliniz varsa
otel arama problemi yaşamayız toplu katılım için otel ücretleri daha makul olabilir.
Saygılar
Batuhan Tüten Ankara

Batuhan bey bu gurculer ticaretten fazla anlamiyor. Kucuk ve orta capli oteller fena degil hesapli ama adamlar yerayirtir sonra satar baskasina rezil oluruz. Cogu turkce bile bilmiyor.bak benim kaldigim otel guzeldi ama ing bile bilmiyorlar.sitesi yok maili yok.cok profezyonel degiller nasil guvenip yer ayirtacan.buyukoteller de pahali zaten.ama yer sorunu olacagini sanmam her capta cok fazla otel var.ama belki bolunerek kalinabilir.yani 3-5otele dagiliriz.

Zaman bize (ben ve eşime, belki de bir çift arkadaşımıza daha) fark etmez çok fazla. 1 Mayıs'ı içine alan zaman aralığı makul görünüyor. Tabii ki herkesin işi-gücü farklı zamanlarda, bu sebeple resmi tatile ve haftasonuna denk gelen daha fazla insana uygun gelebilir diye düşünüyorum.

arkadaşlar inşallah geziye katılacam ozaman gidiş dönuş çaylar karavandan olur çok güzel bir gezi olacanı inanıyorum kolaygelsin

Program güzel görünüyor. Bende iki aile olarak( 4 yetişkin, 3 çocuk) geziye katılabilir, Samsun yada Giresun'da sizlerle buluşabiliriz. Ailece gelecek olanlar için otel olayı daha bir netleşirse iyi olur. Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR