İnönü Yaylası - Samanlı Dağları Ova Ekspedisyonu (09 Ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,715

Assasin

110 inches of pure pleasure.
Yer
Kocaeli/İzmit
Herkese selamlar,
Gezebilir Kocaeli grubu olarak pazar günü İnönü Yaylasına çıkmaya karar verdik. GE'de tesadüfen farkettiğim adı sanı olmayan bir ovaya ekspedisyon amaçlı uğrayıp grubumuza yakışır bir ad vereceğiz.Pazar sabahı saat 10:00'da Perşembe Pazarında buluşuyoruz.

Yaklaşık yol uzunluğu 35 x 2 'dir , yakıt olayını ihmal etmeyelim.

Etiketler
Ynt: İnönü Yaylası - Samanlı Dağları Ova Ekspedisyonu (09 Ekim 2011)

Hava durumu, tabloya benzer değerler gösterecektir.

Hava

Rota ve yol durumu ;
Rota , Yuvacık Barajı üzerinden Kazandere , Kazandere doğrultusunda İnönü Yaylası şeklindedir. Ova İnönü yaylasına yakındır.

Koordinatlar ,
Kazandere. :: 40°37'16.44"N - 29°57'7.92"E
İnönü Yaylası. :: 40°34'25.59"N - 30° 0'50.52"E
Ekspedisyon. :: 40°33'36.66"N - 30° 1'28.53"E

Yol , Soğucak-Kartepe yoluna benzerlik göstermektedir , umalım ki yağmur erken yağsın , toz yutmayalım. :smiley:

nordic1903' Alıntı:
Silverstone'ları denemek için iyi bir fırsat olur :smiley: Bol bol fotoğraf bekliyorum..
Aynen , İnönü yaylasındaki bataklıkta güzel karaler çıkacaktır. :D

kimler katılıyo başkan ?

kazandere degılde tepecıkten gıdersenız daha yakın olur.[attachment=1]

Ss

Var olan rotaların dışına çıkmak istiyoruz. ;)
-Yol durumuna göre dönüşü Serindere istikametinden yapabiliriz.-

PIKACU' Alıntı:
kazandere degılde tepecıkten gıdersenız daha yakın olur.[attachment=1]

lakmadi' Alıntı:
kimler katılıyo başkan ?
Erkan abi,Alican ve Umut abi bizimle gelecekler , kozofftan bir arkadaşımız gelecek,bir kişi daha gelcekmiş sanırım ama onu ben tanımıyorum. :smiley:

umut abinin canavarda sorun yoktur inşallah

tesekkur ederım.ınanın cok ısterım.son 3 senedır o bolgeden baska bır yere gıtmıyorum.avucumun ıcı gıbı bılırım artık.her seferınde farklı bır keyıf alıyorum ınanın.havada yagmurlu olacak camura doyulacak bır gun aslında..hıc bellı olmaz gelebılırım belkı.. :smiley: her ne kadar aracım off road a uygun olmasada benı yolda bırakmaz canavarım..blazer var bende bu arada..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri