international scout 800 B (1970)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan whitewolf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,582
Ynt: İnternational Scout 800 B (1970)

yakıt durumunu bilmiyorum motor değişimine gitmek daha avantajlı olabilir diye düşünüyorum zaten usta bulamıyorum artık kendim uğraşacam o kadar bunaldım :D 2014 hurda ötv indirimiyle veriyim kurtuluyum diye de düşünmüyor değilim

Etiketler

Benim scout un restorasyonu tamamlandı. restorasyon aşamasındaki resimleri facebook ta AHM OTOMOTİV e ait olan sayfada scout 1971 nolu albümde görebilirsin. Belki faydası olur.

işte restorasyon

20140403 085954

20140403 091418

20140403 091443

20140412 174110

20140412 173945

Merhaba güzel çalışma. ana maddesi güzel duruyor arabanın. hocam bişey soracam bu araçların defransiyeli ile jeeplerin defransiyellerin genişligi aynımı bilen varsa cevap verebilirmi?

geniştir ama kaç cm dir merak ettim birde anlamadıgım bişey var ön dingilin kovanı neden cok sagda anlamadım sankı motor saftan beya bı uzak gıbı duruyor gıbı geldı ama ıllakı bı bıldıklerı vardır uretıcılerın

scout 800 b marka araca sahibim fakat biraz bakım ve yedek parçaya ihtiyacım var daha önce bu aracı toplayan yada bana yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum. amerikadan parça getiren bi kaç kişi biliyorum fakat gümrükten geçerken vergi kaynaklı problem çıktığını duymuştum konuyla alakalı bilgi sahibi olan varsa yardım bekliyorum.
merhaba aracınız duruyormu satıldımı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri