İstanbul Avrupa Yakası Kamp Ekibi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mibrahim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 216
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,350
4368b51b 0eae 4403 8f53 59281dc49515
F62c7938 115f 4ce1 95a8 3fd338bffeee

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler

Merhaba Arkadaşlar,

Bakıp bakıp yazmıyorum. Mesaj sayım 0 büyük başarı :smiley:

Düzenli kamp yapıyor muyuz?
Kasım-Aralık yakın-orta uzak mesafeli planlar var mı?

Bu arada kendimi de tanıtayım kısaca, nereden çıktı bu demeyin.
Yaklaşık 3 yıldır offroad yapıyorum, bu dönemde ara ara kamplarımız olmakla birlikte son 6 ay da aracımı kamp modunda daha çok kullanır oldum. 4x4 ile gidebildiğim yere kadar gidip çadır kurmak en keyif aldığım şeylerden biri.

Şimdiden hepinizle tanıştığıma memnun oldum.

Merhaba Arkadaşlar,

Bakıp bakıp yazmıyorum. Mesaj sayım 0 büyük başarı :smiley:

Düzenli kamp yapıyor muyuz?
Kasım-Aralık yakın-orta uzak mesafeli planlar var mı?

Bu arada kendimi de tanıtayım kısaca, nereden çıktı bu demeyin.
Yaklaşık 3 yıldır offroad yapıyorum, bu dönemde ara ara kamplarımız olmakla birlikte son 6 ay da aracımı kamp modunda daha çok kullanır oldum. 4x4 ile gidebildiğim yere kadar gidip çadır kurmak en keyif aldığım şeylerden biri.

Şimdiden hepinizle tanıştığıma memnun oldum.

Merhaba Koray
Bizlerde artık işin doğa kısmındayız,programlar her zaman var grupta müsait olan arkadaşlar sürekli bir yerlere kaçıyorlar göründüğü üzere..

Merhaba Koray
Bizlerde artık işin doğa kısmındayız,programlar her zaman var grupta müsait olan arkadaşlar sürekli bir yerlere kaçıyorlar göründüğü üzere..

Biz de geçen hafta yedigöllerdeydik.
Yazın da 2500km'lik bir 10 günlük kamp turu yaptık.

Buradan takipteyim :smiley:

Merhaba arkadaşlar
Daha önce kamplara katılmışlığım var ama uzun süredir ara verdik.Kamp programlarından haberdar ederseniz iyi olur.

Buradan pek kamp planı yapan yok sanırım.
Tabi kamp yapmadan önce tanışmak da önemli. Ya da en azından küçük bir grup düzenli kamp yapıyor olsa yanlarına yancı takılınabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri