Istanbul Civarında Küçük Çocukla Kamp Kuracağımız Yer Tavsiyesi Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 20ahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,508

20ahmet

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Ağustos sonu gibi Ege taraflarına gitmeden önce İstanbul yakınlarında 2bucuk yaşında kizim ve eşimle ilk defa kamp kurmak istiyoruz. Formu biraz inceledim. Tam karar veremedim. Siz deneyimli arkadaşların bilgisini almak istedim. Deniz kenarı istiyoruz. Eşim ilk defa denize girecek o yüzden sakin bir deniz kenarı istiyoruz.
Güvenlikli, wc ve duş alanları temiz, İstanbul'a yakın, damsız girilmeyen sakin bir kamp alanı önerebilir misiniz?

Bu arada yoğunluk olmasın diye hafta içi gitmeyi planlıyoruz.

Etiketler

İstanbul etrafında sakin bir kamp alanı bulmak zor olur.
Kuzey Ege taraflarında kamp alanlarına bakmalısınız. Yakın ve sakinlik o bölgede bulunabilir sanırım.

Merhaba hocam geçen hafta istanbul'da şile ye gelmeden sahil kamp istanbul diye bir kamp alanına gittik bizede eşimin arkadaşı tavsiye etmişti, bungalov evde kaldık çadırlarda vardı ama eşim 2. çocuğumuza hamile rahat etsin diye bungalovu seçtik, fiyatları gayet makul çalışanlarda baya anlayışlıydı "sahanı fln almayı unutmuşuz bize ödünç verdiler " tesiste çocuk oyun parkı var aileler ve yabancılar geliyor genelde denizin dibinde ama çok dalgalı denize giremezsiniz. web siteleri www.sahilkampistanbul.com belki bayramda yine gidebiliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR