Istanbul Dan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Işıkhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,327

Işıkhan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar adım Tahsin 36 yaşındayım İkinci el elektronik eşya ticareti ile uğraşıyorum , Ekolojik tarım çiftçisi olmaya adayım Dün aldığım bir kararla kendimi ayı , domuz gibi canlılara yem etmeye karar verdim :smiley: kamp tecrübem falan olmamasına rağmen Hedefim kamp alanları değil survivor dır
Çalı çırpı yaşamışlığım , balta ve tüfek kullanmışlığım , ot , diken mantar gibi doğada bazı yiyilebilecek şeyler , Ateş yakma ve 1999 depremi sebebiyle çadırda yaşama tecrübelerim var

Gerçekten şehirden , sesinden , kokusundan çok sıkıldım Dün 12 de Bakırköy batonik park a gittim bugün öğlen 1.5 ta istemeyerek döndüm .. İyi tecrübeler edinebilirsem belki çok daha uzun kamplar yapma kararı alabileceğimi düşünüyorum .
Komple ihtiyaçların içerisinde olduğu söylenen bir çanta buldum ve kendi eklentilerimi üzerine ekleyeceğim , olmazsa olmaz hiçbirşeyin olmayacağına emin hazırlıklar yapmaya çalışıyorum .
Tecrübe sahibi bir arkadaş iyi olsada , benim düşüncelerime benzer tecrübesiz bir arkadaş olsada olur . Korkularım ve tecrübesizliğim olsada en az 10 gün dönmeyeceğim .
3 .gün yolda olmayı planlıyorum Katılmak isteyen bir arkadaşın durumuna göre plan gününü 1 gün esnetebilirim Yada İğneada langoz ormanlarında buluşulabilir
Yer seçimi konusunda öneriye açığım

İstenilen marka yedek fotoğraf makinesi ve gitar getirme şansım olabilir .
Uzun oldu özür dilerim , heyecanla yazıverdim :smiley:
Herkese sağlıklı , eğlenceli ve uzun kamp lar dilerim 05535133128

Etiketler
Selamlar,

Aramıza hoşgeldiniz. Survivor kampçılik, dağcılık vs eğitimlerinizi aldıktan sonra denemeniz gereken bir durum. Epeyi bir sene de lisans dersi olarak verdim ama kesinlikle doğada yaşamın ilk basamağı değil. Lütfen google dedeye "doğada yaşamın temel kuralları" yazıp çıkan kısa yazıyı okuyun ya da bulamazsanız ben size iletirim (yasarergun@yahoo.com). Heyecanınızı anlıyorum ama siz ilk basamaktan başlayın ki uzun süre bu işi yapın. Artik doğa aktivitelerini pek paylaşmıyorum ama hafta sonu denk gelirsek ben emli vadisinde sarı memetlerin yurdunda olacağım. Kolay gelsin.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Tekrar teşekkür ederim ,
Umarım dağcılık yapmamı gerektirecek zorunlu bir durum olmaz , Çünkü ağır bir bel fıtığı ameliyatı geçirdim , Üzerinden 8 yıl geçmesine ve iyileşememe rağmen Annemin ne olursa olsun pişmesi gerekir diyerek haftada en az 3 gün şehirden çok uzaktan toplanan yabani otlarıyla , beden gücünün ne hale gelebildiğini bildiğimden , bu sorunumu halledebileceğimi düşünsemde , Yinede bir hata yapmamak adına tırmanış konularına girmemeye çalışmalıyım

Yazınızı buldum , Oldukça eski bir tarihe ait ve sizin Hale’n kamplarda olduğunuz durumunu karşılaştırınca gerçek bir kişiyle karşılaşabildiğime çok sevindim , Umarım sıklıkla karşılaşırız . Bu arada haftasonu bulunduğunuz yer annemin memleketi , umarım bende ziyaret etme şansı bulacağım

temel ihtiyaçlarınızı tedarik ettikden sonra , diger eksiklerinizi kamp yaptıkça tecrübe ediyorsunuz
bireysel ve grup kamplara katılıyorum , doga da huzur var :smiley:

araç var çadır var malzemeler mevcut sadece.gelen kişi mat getirecek.masraflar ortak,balik avını severim hobimdir vs istersen arayabilirsiniz konuşabiliriz sevgiler saygılar. 05427134366 Arkadaşım bugün 19 temmuz dün tel. ile görüştük altunuzadede görüşüp buluşup kamp için konuşacaktık. ne yazıkki gelmedin beklettin.Hiç olmazsa insan tel.ile gelemiyorum der yani...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri